Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

149,99 zł za groupon zniżkowy wart 1000 zł na organizację wesela i więcej z firmą Marcela Profesjonalne Przyjęcia

400 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 75%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Konsultant ślubny służy swoją radą i doświadczeniem, by jeden z najważniejszych dni w życiu na długo zapadł w pamięć młodej parze i gościom

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata. W przypadku niewykorzystania wartości grouponu różnica nie będzie zwracana.
Konieczna rezerwacja tel. 698 539 521.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Usługi wedding plannera:

  • 99,99 zł zamiast 400 zł za spotkanie z konsultacją ślubną (ok. 1,5 godz.),
  • 149,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 1000 zł na organizacje przyjęcia weselnego.

Marcela Profesjonalne Przyjęcia

Powszechnie wiadomo, że na życie warto mieć pomysł i dobry plan. Jeśli z tym drugim zdarza się nam mieć problem, z pomocą przyjść może śląska firma specjalizująca się w organizacji przyjęć. Głównym zajęciem siemianowickich konsultantów jest kompleksowa obsługa przyjęć weselnych. Doświadczony wedding planner posłuży radą i wesprze młodą parę od momentu zaręczyn przez przygotowania do wesela po samą uroczystość, a nawet miesiąc miodowy.

Oprócz organizacji wesel, firma świadczy usługi w obsłudze bankietów firmowych, rodzinnych uroczystości i wydarzeń komercyjnych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Siemianowice Śląskie
ul. Wyzwolenia 3A, 41-103 Siemianowice Śląskie, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (95087)
Shopping (73)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Sosnowiec (932)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (932)
Groupon (955)
Triverna (1)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Sosnowiec jest to miasto położone na południu Polski w województwie śląskim. Jest jednym z ośrodków centralnej aglomeracji górnośląskiej. Nazwa miasta pochodzi od borów sosnowych porastających te tereny przed 1830 roku. Będąc turystycznie w Sosnowcu warto zobaczyć Plac Stulecia, Zamek Sielecki, bazylikę katedralną, Egzotarium lub na przykład Teatr Zagłębia. Sosnowiec jest obecnie ważnym miejscem dla rozwoju gospodarczego, kulturalnego i naukowego naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i lądową. Sosnowiec łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest miastem przyjaznym zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się hotele, restauracje, punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, parki oraz lokale rozrywkowe. Przyciągają one zarówno stałych mieszkańców jak i turystów oraz zachęcają do zakupów i spędzania tam wolnego czasu. Do tego typu odbiorców swoją ofertę kieruje znany portal z zakupami grupowymi Grupeo. Na stronach swojego serwisu prezentuje promocyjne oferty na wybrane produkty i usługi w formie kuponów rabatowych. Uprawniają one do otrzymania znacznych zniżek siegających nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Sosnowiec" codziennie prezentuje promocyjne bony powiązane z tymże miastem. Zapewne każda osoba przeglądająca stronę internetową Grupeo znajdzie tutaj rabaty do restauracji, tańsze noclegi w hotelach oraz wiele ciekawych usług kosmetycznych, fryzjerskich i dentystycznych w obniżonej cenie. Atrakcyjne oferty napewno przemówią do każdego bez względu na płeć, wiek, zainteresowania i wymagania. Grono osób korzystających z pomocy Grupeo nabywa po okazyjnych cenach kosmetyki, markowe perfumy, modną odzież, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele produktów codziennego użytku. Warto jednak wspomnieć, że każda promocyjna oferta znajdująca się na Grupeo ma ograniczoną ilość dostepną dla kupujących oraz ma ściśle określony czas ważności. Warto więc decyzje o zakupach podejmować według podanych zasad, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z rabatu. Dzięki portalowi Grupeo promującego korzyści płynące z zakupów grupowych- ludzie oszczędzają znaczne pieniądze, a zaoszczędzone w ten sposob pieniądze mogą później przeznaczyć na inne cele!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry