Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wróżba przez e-mail. Związki, Zdrowie, Praca! Uzyskaj odpowiedź na dręczące Cię pytania i wątpliwości! Tarot!

50 złod9
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 82%
..............................................................................................
10 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Zamiast męczyć się zwątpliwościami iwróżyć zfusów, poproś o pomoc profesjonalistę! Michał Przybyłowicz todoświadczony tarocista, numerolog, bioenergoterapeuta icoach, który odpowie naTwoje pytania ipomoże rozwiązać problemy. Zakres pytań wramach oferty: sfera uczuciowa, zawodowa, finansowa, zdrowotna, inne. Trafna diagnoza, profesjonalna porada Michał Przybyłowicz zcałą pewnością jest obdarzony darem, który oddawna wykorzystuje by pomóc ludziom wkryzysach iproblemach. Posługuje się różnymi technikami wróżenia, lecz przede wszystkim jest tarocistą. Współpracuje zwieloma portalami wróżbiarskimi (m. in. WrozbyOnline (programy emitowane nażywo) iEzoterum) oraz telewizją Kosmica TV, gdzie dał się poznać jako wrażliwy człowiek ibardzo dobry wróż. Opinię klientów potwierdzają wysoką sprawdzalność rozkładów. Michał Przybyłowicz pomógł już wielu osobom, których życie znalazło się nazakręcie. Zarówno wpoważnych problemach, jak icodziennych wątpliwościach znajdziesz u niego profesjonalną pomoc! Pamiętaj, 1 kupon to1 pytanie. Wykorzystaj okazję iskorzystaj zwróżby przez e-mail. Możesz kupić kilka kuponów, jeśli masz więcej pytań!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wróżbita Michael Szczepana Grzeszczyka 6 lok. 33 02-122 Warszawa www.wrozbitamichael.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28008)
Shopping (1340)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Warszawa(2608)
Kraków(1736)
Łódź(836)
Wrocław(907)
Poznań(1209)
Trójmiasto(1064)
Szczecin(565)
Katowice i aglomeracja(1205)
Bydgoszcz(524)
Toruń(477)
Lublin(585)
Białystok(451)
Rzeszów(418)
Częstochowa(422)
Radom(365)
Kielce(406)
Olsztyn(356)
Opole(368)
Bielsko-Biała(517)
Gliwice(1020)
Sosnowiec(978)
Rybnik(941)
Tychy(1154)
portale
Groupon(7122)
Hotelscombined(4519)
Tui(1537)
Fastdeal(1269)
Travelist(740)
MyDeal(606)
Wyjątkowy Prezent(320)
Infobuzer(288)
Triverna(213)
Klub Zniżek(191)
Okazje eholiday(76)
Kuptravel(75)
Voyage Prive(72)
Travelday(45)
Travelgory(25)
Flipo(2)
promocje i kody
Promocje (1159)
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1340)
Fastdeal (849)
MyDeal (284)
Infobuzer (106)
Groupon (75)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry