Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Trening pamięci! Multimedialny kurs Pamiętaj123, który pozwoli Ci odkryć tajniki zapamiętywania!

199 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 71%
..............................................................................................
36 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Pamięć mam dobrą, ale krótką jak często zdarza Ci się powtarzać to stwierdzenie? Może czas popracować nad sprawnością swojego mózgu i potrenować właśnie tę ważną sferę umysłu? Jak w przypadku całego ciała, tak i w kwestii pamięci niezbędny jest regularny trening. Podejmij go z kursem Pamiętaj123! Wszystko czego potrzebujesz to odrobina wolnego czasu i internet! Interaktywny e-kurs Pamiętaj123 pozwoli Ci odkryć tajniki zapamiętywania za pomocą 21 gotowych strategii dopasowanych do konkretnych sytuacji, takich jak: nauka języków, ćwiczenie przemówień, wykonywanie obowiązków zawodowych lub codziennych czynności, w których zdarza Ci się zapomnieć o dacie ważnej rocznicy czy haśle do konta. Kurs podzielony jest na 10 części, z których każda zawiera 10 lekcji. Znajdziesz w nich interaktywny wykład wprowadzający, rozgrzewkę, która przygotuje Twoje oczy i mózg do pracy, liczne ćwiczenia mnemotechnik, fotolekcje oraz ćwiczenia kontekstowe, usprawniające prędkość i skuteczność zapamiętywania (np. nazwisk, numerów telefonu, ważnych terminów). Dodatkowym materiałem, pozwalającym na zweryfikowanie nowo nabytej wiedzy, jest podsumowanie w postaci gotowego pliku do ściągnięcia lub wydruku, dzięki czemu możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Pamiętaj123 nauczy Cię m.in. jak: funkcjonuje nasza pamięć i z jakich elementów się składa, tworzyć skuteczne notatki i szybko opanować nowy materiał; korzystać z mnemotechnik i systemu przypomnień, dzięki systematycznym ćwiczeniom poszerzyć pole widzenia, raz na zawsze pozbyć się stresu związanego z zapominaniem, robić dobre wrażenie błyskawicznie zapamiętując długie listy wyrazów. Pamiętaj123 to jedyny kurs w Polsce, który wykorzystuje zaawansowane technologicznie multimedia - gry, quizy i filmy z elementami 3D do nauki skutecznego zapamiętywania. Już nigdy nie powiesz: Mam to na końcu języka!. Kurs pokaże Ci, jak porządkować zasoby Twojej pamięci, abyś zawsze mógł wydobyć z niej to, czego potrzebujesz. Funmedia jest liderem branży e-learning. Międzynarodowa oraz dynamicznie rozwijającą się firmą dostarcza zaawansowane rozwiązania e-learningowe. Portfolio Funmedia obejmuje multimedialne kursy językowe i specjalistyczne (m.in. Excel123, Pisz123), w tym pierwszy e-podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci, który uzyskał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kursy123 są dostępne w 26 państwach (m.in. w USA, Australii, Rosji i Czechach), a obecnie korzysta z nich już 170 000 użytkowników. Funmedia jest dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody European Language Label - europejskiego znaku innowacyjności w nauczaniu i uczeniu się języków obcych!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Funmedia Sp. z o.o. ul. Kiełczowska 70 51-354 Wrocław http://pamietaj123.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24606)
Shopping (1402)
Bilety (134)
Hotele
lokalne
portale
Hotelscombined(20829)
Groupon(7433)
Tui(1564)
Fastdeal(1385)
Travelist(930)
MyDeal(723)
Triverna(236)
Infobuzer(228)
Kuptravel(124)
Okazje eholiday(118)
Travelday(72)
Voyage Prive(71)
Travelgory(26)
Klub Zniżek(26)
Wyjątkowy Prezent(22)
Flipo(2)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1402)
Fastdeal (934)
MyDeal (345)
Infobuzer (89)
Groupon (68)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry