Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Totalny HIT! Szkolenie motywacyjne z rozwoju osobistego zakończone certyfikatem! Spiesz się! Oferta limitowana!

520 złod210
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
17 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Asertywność, autoprezentacja, motywacja, komunikacja, kreowanie siebie to powszechnie znane pojęcia, cechy osobowości, które są wyjątkowo pożądane w realiach współczesnego świata. Nie każdy ma szczęście zostać w nie wyposażonym od urodzenia. Wielu z nas wciąż się uczy bycia stanowczym, bezstresowego brylowania w towarzystwie czy robienia odpowiedniego pierwszego wrażenia. Podwyższamy te umiejętności tak jak kwalifikacje, są naszą przepustką do lepszego życia i pracy. Jeszcze ich nie posiadasz? A może potrzebują porządnego szlifu? Nasza oferta rozwiąże Twój problem! Teraz za szkolenie z rozwoju osobistego z certyfikatem MEN zapłacisz jedynie 210 zł Nauczymy Cię, jak osiągnąć sukces i być finansowo niezależnym Zakres szkolenia - sprawdź jakim jestem człowiekiem? Test osobowości - kwadrat CASHFLOW - jak planować swoją przyszłość? - jak stawiać sobie prywatne cele i je realizować? - jak skutecznie dążyć do rozwoju? - sukces jak być niezależnym finansowo? - bizneswoman / biznesman twoje cele Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują: - zaświadczenie wydawane zgodnie z rozporządzeniem MEN (ustawa z dnia 11.01.2012 Dz.U poz 186). - imienny certyfikat ukończenia kursu Nie czekaj! Złap okazję promocyjną już dzisiaj! Centrum Szkoleń Biznesowych oferuje szeroką gamę szkoleń. Celem jest pomoc uczestnikom szkoleń w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz rozwój nowych kompetencji. Dokłada wiele starań aby poprzez odpowiedni dobór tematów i trenerów, uczestnicy naszych szkoleń mieli dostęp do najnowszych i najbardziej aktualnych informacji oraz szczegółowej wiedzy z wybranych dziedzin. Liczna grupa trenerów i doradców pozwala realizować projekty oparte na najnowszych metodach zarządzania. Zrealizowanie kilkuset projektów szkoleniowych i doradczych dało nam doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystujemy wspomagając przedsiębiorstwa w znajdowaniu drogi do osiągnięcia sukcesów.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Centrum Szkoleń Biznesowych, ul. Partyzantów 44, 43-300 Bielsko-Biała www.biznesbielsko.eu

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29092)
Shopping (1357)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Warszawa(2407)
Kraków(1334)
Łódź(851)
Wrocław(971)
Poznań(1071)
Trójmiasto(1073)
Szczecin(597)
Katowice i aglomeracja(1237)
Bydgoszcz(534)
Toruń(508)
Lublin(602)
Białystok(448)
Rzeszów(425)
Częstochowa(433)
Radom(366)
Kielce(435)
Olsztyn(381)
Opole(370)
Bielsko-Biała(529)
Gliwice(1044)
Sosnowiec(995)
Rybnik(964)
Tychy(1164)
portale
Groupon(7122)
Hotelscombined(4519)
Tui(1537)
Fastdeal(1269)
Travelist(740)
MyDeal(606)
Wyjątkowy Prezent(320)
Infobuzer(288)
Triverna(213)
Klub Zniżek(191)
Okazje eholiday(76)
Kuptravel(75)
Voyage Prive(72)
Travelday(45)
Travelgory(25)
Flipo(2)
promocje i kody
Promocje (1227)
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1357)
Fastdeal (860)
MyDeal (291)
Infobuzer (109)
Groupon (75)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry