Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 59 zł zamiast 159 zł za 6- lub 12-miesięczny dostęp do 22 kursów językowych na platformie Lerni.us! Nauka dostosowana do Twoich potrzeb i umiejętności!

159 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 63%
..............................................................................................
4 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres code@lerni.us, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie kursu lerni.us/aktywacja. Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
  • 1 kupon = 6-miesięczny lub 12-miesięczny dostęp do całości platformy Lerni.us, obejmujący 22 kursy językowe.
  • Kupon ważny do 30.06.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
Kursy opracowane przez międzynarodowy zespół językowy! Czytaj, oglądaj, słuchaj i mów - zanurz się w języku obcym! Ucz się na specjalnej platformie językowej w dowolnym miejscu i czasie, także dzięki aplikacji mobilnej!Twoja przepustka do międzynarodowej kariery! Podejmij wyzwanie - poznaj języki obce i osiągnij swój cel!Przekonaj się, że nauka języka online może być wciągająca niczym ulubiona gra komputerowa! Do wyboru masz:6-miesięczny dostęp do 22 kursów językowych na platformie Lerni.us za 59 zł zamiast 159 zł,12-miesięczny dostęp do 22 kursów językowych na platformie Lerni.us za 89 zł zamiast 199 zł. Otrzymujesz dostęp do 22 kursów, takich jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski po polsku,hiszpański, niemiecki, włoski, francuski po angielsku,angielski, hiszpański, włoski, francuski po niemieckuangielski, niemiecki, włoski, francuski po hiszpańsku,niemiecki, włoski, hiszpański, angielski po francusku,angielski biznesowy po angielsku (od poziomu B1).
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28345)
Shopping (1288)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Warszawa(2436)
Kraków(1382)
Łódź(947)
Wrocław(1052)
Poznań(1162)
Trójmiasto(1199)
Szczecin(560)
Katowice i aglomeracja(1369)
Bydgoszcz(482)
Toruń(484)
Lublin(557)
Białystok(421)
Rzeszów(376)
Częstochowa(399)
Radom(343)
Kielce(403)
Olsztyn(357)
Opole(357)
Bielsko-Biała(483)
Gliwice(1165)
Sosnowiec(1109)
Rybnik(1063)
Tychy(1205)
portale
Hotelscombined(24601)
Groupon(7779)
Tui(1484)
Fastdeal(987)
Travelist(924)
MyDeal(795)
Infobuzer(359)
Wyjątkowy Prezent(290)
Triverna(265)
Klub Zniżek(199)
Kuptravel(167)
Okazje eholiday(130)
Voyage Prive(89)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1288)
Fastdeal (719)
MyDeal (370)
Infobuzer (134)
Groupon (67)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry