Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

MULTIMEDIALNY KURS CZYTANIA NA Czytaj123.PL

199 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 71%
..............................................................................................
37 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Najszybciej czytająca osoba na świecie robi to w tempie 46 482 słów na minutę. Dla porównania, przeciętny człowiek czyta z prędkością 150-200 słów na minutę. Dzięki systematycznym treningom, każdy jest w stanie zwiększyć tempo czytania cztero- lub pięciokrotnie! Jak szybko potrafisz czytać? Czytaj123 to interaktywny e-kurs pełen multimediów, który rozwija umiejętność szybkiego czytania. Dzięki licznym ćwiczeniom z elementami gamifikacji, poszerzysz swoje pole widzenia i poprawisz pamięć fotograficzną. Wbrew powszechnym opiniom, im szybciej czytasz, tym więcej rozumiesz. Dziwne? Wcale nie! Szybsze tempo czytania wymusza zwiększoną koncentrację, dzięki czemu skupiasz się wyłącznie na tekście i jego znaczeniu. Oko patrzy, lecz to mózg czyta. Przyspieszenie wzrokowego zapamiętywania informacji pozwoli Ci kilkakrotnie zwiększyć liczbę przeczytanych książek i artykułów, dzięki temu będziesz się lepiej orientować w otaczającej rzeczywistośc, a przede wszystkim zaoszczędzisz czas. Nie martw się! Nasz umysł jest genialny. Szybko przyswoisz nowy materiał i odkryjesz tajniki błyskawicznego czytania. Kurs Czytaj123 podzielony jest na 10 części, a każda z nich zawiera 10 lekcji. Dla ułatwienia wszystkie z nich zostały ułożone w następującym porządku: wykład w formie wideo, gra edukacyjna, rozgrzewka, ćwiczenia na antycypację, pole widzenia i pamięć, trening czytania, podsumowanie i fotolekcja. Obserwuj swoje postępy i widocznie zwiększaj tempo czytania z kursem Czytaj123! Funmediajest liderem branży e-learning. Jesteśmy międzynarodową oraz dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą zaawansowane rozwiązania e-learningowe. Nasze portfolio obejmuje multimedialne kursy językowe i specjalistyczne (m.in. Excel123, Pisz123), w tym pierwszy e-podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci, który uzyskał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kursy123 są dostępne w 26 państwach (m.in. w USA, Australii, Rosji i Czechach), a obecnie korzysta z nich już 170 000 użytkowników. Funmedia jest dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody European Language Label - Europejskiego znaku innowacyjności w nauczaniu i uczeniu się języków obcych. Sam decydujesz kiedy i gdzie się uczysz, portal jest do Twojej dyspozycji24 h na dobę. Kurs opiera się na metodzie 123 opracowanej przezmiędzynarodowy zespół językowy. Innowacyjny moduł sprawdzania mowy(Nowość na rynku!) Produkty Funmedia zyskują szereg wyróżnień, m.in.rekomendacjeMinisterstwa Edukacji Narodowej, jako pierwszego internetowego podręcznika do nauki języka obcego. Do uczestnictwa w kursie wystarczytylkozwykły mikrofon, słuchawki i dostęp do Internetu. Metoda 123 to najlepszy sposób na naukę online. Opracowana przez międzynarodowy zespół specjalistów, odnosi teraz sukcesy w 24 krajach świata!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Funmedia Sp. z o.o. ul. Kiełczowska 70 51-354 Wrocław http://czytaj123.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29505)
Shopping (1325)
Bilety (122)
Hotele
lokalne
Warszawa(2614)
Kraków(1735)
Łódź(840)
Wrocław(947)
Poznań(1205)
Trójmiasto(1072)
Szczecin(593)
Katowice i aglomeracja(1200)
Bydgoszcz(492)
Toruń(508)
Lublin(537)
Białystok(428)
Rzeszów(421)
Częstochowa(421)
Radom(365)
Kielce(422)
Olsztyn(369)
Opole(372)
Bielsko-Biała(522)
Gliwice(1020)
Sosnowiec(975)
Rybnik(941)
Tychy(1154)
portale
Groupon(7122)
Hotelscombined(4519)
Tui(1537)
Fastdeal(1269)
Travelist(740)
MyDeal(606)
Wyjątkowy Prezent(320)
Infobuzer(288)
Triverna(213)
Klub Zniżek(191)
Okazje eholiday(76)
Kuptravel(75)
Voyage Prive(72)
Travelday(45)
Travelgory(25)
Flipo(2)
promocje i kody
Promocje (1164)
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1325)
Fastdeal (850)
MyDeal (272)
Infobuzer (102)
Groupon (75)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry