Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs projektowania Stron www.

299 złod239
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 21%
..............................................................................................
16 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Kurs odbywa się w doskonale wyposażonej w najwyższej klasy sprzęt komputerowy sali w centrum Warszawy. W czasie 2 dni - 2 x 4 godziny nauki nauczysz się: Zajęcia są prowadzone przez doświadczoną i przygotowaną pod względem teorii i praktyki kadrę. Korzyści Po ukończeniu wybranego programu zajęć otrzymasz certyfikat zgodny z wytycznymi MEN, który zasili Twoje CV i zaświadczy o nabytych umiejętnościach. Po tym pozostaje już tylko obrać kurs cała naprzód w kierunku zawodowego sukcesu. Kurs obejmuje: Teoretyczne wprowadzenie do technologii tworzenia stron www - Programy wspomagające tworzenie stron internetowych profesjonalne edytory - Porównanie HTML 4.01, XHTML 1.1, HTML5 - Różnice w interpretacji HTML i CSS Firefox, Opera, IE, Safari, inne przeglądarki - Zasady umieszczania Javascript na stronach WEB - Strony statyczne - Bibliteki JQuery - Strony dynamiczne PHP - Strony dynamiczne ASP - Organizacje normalizujące kodowanie stron WWW Struktura dokumentu HTML - Sekcja HEAD - Znaczniki META, TITLE, a indeksacja stron www, łącza - Sekcja BODY - Ustalanie szerokości strony - Nagłówki - Wydzielanie bloków tekstu Edytory HTML Praca z tekstem, elementami graficznymi i tworzenie hiperłączy - Tekst akapitowy - Listy - Linia - Podział wiersza - Formatowanie tekstu archaicznymi metodami HTML - Osadzanie rysunków - Osadzanie animacji FLASH - Hiperłącza: do innych witryn, do innych stron, do dowolnego miejsca na stronie, wywołujące klienta poczty - Style logiczne HTML Tabele - Wstawianie tabel: rozmiary tabel, definiowanie szerokości i wysokości komórek - Zagnieżdżanie tabel w komórkach innej tabeli - Scalanie kolumn, lub wierszy tabeli Publikowanie stron WWW na serwerach - Dobór firmy hostingowej - Zasady rejestracji domen - Dobór programu do FTP - Publikacja stron w internecie Szkolenie 8h. 2 dni po 4h. Małe grupy 3-6 osób.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
CENTRUM EDUKACYJNE ŻELAZNA ul. Żelazna 87 pok 203 00-879 Warszawa biuro@cezelazna.pl www.cezelazna.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24751)
Shopping (1377)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Warszawa(2443)
Kraków(1369)
Łódź(870)
Wrocław(1019)
Poznań(1103)
Trójmiasto(1056)
Szczecin(623)
Katowice i aglomeracja(1272)
Bydgoszcz(509)
Toruń(481)
Lublin(561)
Białystok(420)
Rzeszów(415)
Częstochowa(410)
Radom(349)
Kielce(395)
Olsztyn(348)
Opole(360)
Bielsko-Biała(519)
Gliwice(1102)
Sosnowiec(1049)
Rybnik(1024)
Tychy(1207)
portale
Hotelscombined(21032)
Groupon(7433)
Tui(1522)
Fastdeal(1291)
Travelist(896)
MyDeal(742)
Wyjątkowy Prezent(291)
Triverna(239)
Infobuzer(227)
Kuptravel(130)
Okazje eholiday(121)
Voyage Prive(85)
Travelday(72)
Klub Zniżek(32)
Travelgory(26)
Flipo(2)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1377)
Fastdeal (879)
MyDeal (360)
Infobuzer (86)
Groupon (68)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry