Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Księgowość dla firm z dostępem do platformy online od 35 zł w Biurze Księgowym Ambit (do -51%)

60 złod35
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nowoczesne usługi księgowe, łączące tradycyjne biuro rachunkowe z dostępem do danych przez Internet

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 12 grouponów. 
Dodatkowe informacje: oferta dotyczy prowadzenia księgowości z dostępem do systemu online. Groupon należy wysłać mailem na adres [email protected], w tytule wpisując „Groupon księgi handlowe NAZWA FIRMY” lub „Groupon ryczałt NAZWA FIRMY” (w zależności od zakupionej opcji). W treści wiadomości należy podać dane prawne firmy oraz proponowany czas rozpoczęcia współpracy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 9 opcji

Usługi księgowe:

  • 35 zł zamiast 60 zł za księgowość: ryczałt, do 20 dokumentów,
  • 55 zł zamiast 99 zł za księgowość: ryczałt, do 50 dokumentów,
  • 65 zł zamiast 130 zł za księgowość: ryczałt, do 100 dokumentów,
  • 84,99 zł zamiast 150 zł za księgi handlowe: do 20 dokumentów,
  • 109 zł zamiast 200 zł za księgi handlowe: do 50 dokumentów,
  • 259 zł zamiast 500 zł za księgi handlowe: do 100 dokumentów,
  • 54,99 zł zamiast 99 zł za księgowość KPiR: 20 dokumentów,
  • 74,99 zł zamiast 150 zł za księgowość KPiR: 50 dokumentów,
  • 99 zł zamiast 200 zł za księgowość KPiR: 100 dokumentów.

Biuro Księgowe Ambit

Misją firmy, którą Ambit realizuje od 1999 roku, jest pomoc w osiąganiu sukcesu gospodarczego podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Specjalizując się w obsłudze księgowo-podatkowej małych i średnich firm, biuro załatwia wszelkie formalności związane z zakładaniem i rozwiązywaniem działalności oraz doradza przy wyborze zewnętrznych źródeł finansowania. Ponadto pomaga osobom fizycznym przy przygotowywaniu rocznych deklaracji podatkowych, czyli popularnych PIT-ów.

Aby zapewnić najwyższy standard oferowanych usług, Biuro Księgowe Ambit współpracuje z kancelarią prawną (z którą konsultuje trudne przypadki dotyczące prawa gospodarczego) oraz z kancelarią notarialną. Warto podkreślić, iż Ambit posiada licencję na prowadzenie działalności księgowej oraz ubezpieczenie OC.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Barlinek
ul. ul. Fryderyka Chopina 39, 74-320 Barlinek

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98169)
Shopping (71)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Warszawa(3007)
Kraków(2578)
Łódź(796)
Wrocław(1092)
Poznań(1192)
Trójmiasto(988)
Szczecin(668)
Katowice(1174)
Bydgoszcz(514)
Toruń(558)
Lublin(549)
Białystok(565)
Rzeszów(425)
Częstochowa(408)
Radom(342)
Kielce(462)
Olsztyn(412)
Opole(361)
Bielsko-Biała(516)
Gliwice(1018)
Sosnowiec(936)
Rybnik(905)
Tychy(1083)
portale
Hotelscombined(94146)
Groupon(6633)
Tui(1911)
Travelist(1078)
Triverna(301)
Klub Zniżek(226)
Kuptravel(144)
Okazje eholiday(107)
Wyjątkowy Prezent(35)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Groupon (58)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry