Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Internetowy kurs szybkiego pisania na klawiaturze z egzaminem i certyfikatem na Pisz.123.pl

199 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 71%
..............................................................................................
32 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Uzyskaj dostęp do platformy Pisz123.pl! Już dzisiaj! Hałaśliwą, cieżką maszynę do pisania dawno już zastąpiła bezgłośna klawiatura komputera. Jest ważnym narzędziem pracy, dlatego warto nauczyć się jej profesjonalnej obsługi. Umiejętność szybkiego stukania w klawisze to przede wszystkim wzrost efektywności oraz oszczędność czasu pracy. Na prędkość pisania wpływają nie tylko prawidłowe ułożenie palców, sprawność manualna i odpowiednia koncentracja, ale nawet rozluźnienie ciała i ergonomia miejsca pracy. Pisz123 to interaktywny i w pełni multimedialny e-kurs szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Aby nauka była przede wszystkim dobrą zabawą, dajemy ci narzędzie bogate w zabawne gry edukacyjne i ćwiczenia. Ucz się o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz to dostęp do internetu. A jeśli zechcesz kontynować naukę poza siecią - masz możliwość pobrania materiałów gotowych do wydruku. W kursie Pisz123 znajdziesz: nagrania wideo z efektami specjalnymi, zaawansowaną aplikację mierzącą prędkość pisania, graficzną planszę z prawidłowym układem palców na klawiaturze i skrótami klawiszowymi, różnorodne ćwiczenia z elementami gamifikacji,ranking, w którym możesz porównywać swoje postępy na tle innych użytkowników, praktyczne wskazówki dotyczące estetyki tekstu pisanego i nie tylko. Dla ułatwienia poruszania się po e-platformie, kurs podzielony jest na 10 rozdziałów, z których każdy zawiera 9 części: film, porcję teorii podanej w lekkiej formie, ćwiczenia niwelujące liczbę popełnianych w trakcie pisania błędów, dobrą praktykę, gry edukacyjne, egzamin sprawdzający postęp w szybkości pisania oraz podsumowanie informacji. Pisz bezbłędnie i bezwzrokowo z kursem Pisz123! Funmedia jest liderem branży e-learning. Jesteśmy międzynarodową oraz dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą zaawansowane rozwiązania e-learningowe. Nasze portfolio obejmuje multimedialne kursy językowe i specjalistyczne (m.in. Excel123, Pisz123), w tym pierwszy e-podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci, który uzyskał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kursy123 są dostępne w 26 państwach (m.in. w USA, Australii, Rosji i Czechach), a obecnie korzysta z nich już 170 000 użytkowników. Funmedia jest dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody European Language Label - Europejskiego znaku innowacyjności w nauczaniu i uczeniu się języków obcych.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Funmedia Sp. z o.o. ul. Kiełczowska 70 51-354 Wrocław http://pisz123.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (20198)
Shopping (1485)
Bilety (136)
Hotele
lokalne
portale
Hotelscombined(16407)
Groupon(7450)
Tui(1533)
Fastdeal(1420)
Travelist(928)
MyDeal(714)
Wyjątkowy Prezent(301)
Infobuzer(261)
Triverna(232)
Klub Zniżek(199)
Kuptravel(120)
Okazje eholiday(120)
Travelday(72)
Voyage Prive(71)
Travelgory(26)
Flipo(2)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1485)
Fastdeal (959)
MyDeal (347)
Infobuzer (96)
Groupon (68)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry