Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Designerska torba z filcu! Bertoni, 9 Wzorów! Podkreśl swoją osobowość!

86 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
68 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Czy masz już najmodniejszą ostatnio torbę zfilcu? Jeśli nie, topora tonadrobić. Jeśli tak... cóż, czy kobieta może powiedzieć, że ma wystarczającą liczbę torebek? Z kuponemInfobuzer.pl za supermodną torbę filcową Bertoni zapłacisz 49 zł zamiast 86 zł! Do wyboru masz aż9 wzorów. Bertoni Największym atutem iwyróżnikiem filcowych toreb Bertoni jest innowacyjność wyrobu iunikatowe wzornictwo. Projektanci stworzyli funkcjonalny imodny krój torby oraz wzory nadruków, które odpowiadają aktualnym trendom wodzieży itkaninach. Wzory nawiązują dotrendów na2012 i2013, opisywanych przez kreatorów jako: The Geologist, The Eccentric, The Historian. Ekologiczne imodne Designerskie torby Bertoni wykonane są zekologicznego filcu, który jest bardzo modnym itrwałym tworzywem dowytwarzania galanterii tekstylnej iodzieży. Nie deformuje się inie mechaci. Wysokiej jakości nadruk jednostronny jest naprawdę modny! Pojemne Torba ma wymiary 35x42x10 cm, zmieści się wniej swobodnie format A4, a nawet laptop. Wśrodku znajduje się przegródka nadokumenty, a całość zamykana jest zamykana nazamek błyskawiczny. A nakoniec jeszcze jedna dobra wiadomość - możesz kupićkilka kuponów izamówić wszystkie wzory torebek!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ARCO ŁPH Adam iRoman Pietraszek sp. jawna Bertoni sklep ul. Partyzancka 186/190, 95-200 Pabianice, www.bertonisklep.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29300)
Shopping (1435)
Bilety (125)
Hotele
lokalne
Warszawa(2379)
Kraków(1230)
Łódź(819)
Wrocław(912)
Poznań(980)
Trójmiasto(972)
Szczecin(584)
Katowice i aglomeracja(1142)
Bydgoszcz(500)
Toruń(486)
Lublin(556)
Białystok(412)
Rzeszów(382)
Częstochowa(404)
Radom(348)
Kielce(379)
Olsztyn(354)
Opole(360)
Bielsko-Biała(494)
Gliwice(958)
Sosnowiec(916)
Rybnik(875)
Tychy(1106)
portale
Hotelscombined(25323)
Groupon(6911)
Tui(1491)
Fastdeal(1444)
Travelist(926)
MyDeal(746)
Wyjątkowy Prezent(326)
Infobuzer(317)
Triverna(269)
Klub Zniżek(187)
Kuptravel(127)
Okazje eholiday(103)
Travelday(81)
Voyage Prive(72)
Travelgory(39)
Flipo(15)
promocje i kody
Promocje (825)
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1435)
Fastdeal (994)
MyDeal (247)
Infobuzer (94)
Groupon (46)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry