Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka niemieckiego z Niemiecki123.pl! Innowacyjna metoda stworzona przez międzynarodowy zespół doświadczonych metodyków i native speakerów!

398 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 86%
..............................................................................................
3 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka niemieckiego Niemiecki123.pl.
  • Kupon ważny do 15.06.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres klubznizek@fun-media.com załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie kursu: www.niemiecki123.pl, w zakładce "aktywacja". Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
6-miesięczny dostęp do kursu niemieckiego on-line! Nauka kończy się certyfikatem!Ucz się niemieckiego na specjalnej platformie językowej 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia!Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy! Nauka języka obcego tradycyjnymi metodami sprawia Ci trudności? Czas spróbować czegoś nowego! Dzięki kursowi niemieckiego metodą "123" przekonasz się, że nauka języka obcego może być naprawdę łatwa. Specjalna platforma językowa pozwala szybko przyswajać język i szkolić poszczególne umiejętności językowe!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24586)
Shopping (1402)
Bilety (134)
Hotele
lokalne
portale
Hotelscombined(20771)
Groupon(7439)
Tui(1563)
Fastdeal(1341)
Travelist(922)
MyDeal(723)
Triverna(236)
Infobuzer(227)
Klub Zniżek(194)
Kuptravel(127)
Okazje eholiday(119)
Voyage Prive(81)
Travelday(72)
Wyjątkowy Prezent(39)
Travelgory(26)
Flipo(2)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (1402)
Fastdeal (908)
MyDeal (350)
Infobuzer (88)
Groupon (68)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry