Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

10 zł zamiast 300 zł za Kartę Klienta FotoSpec! Wywołanie nielimitowanej liczby zdjęć Premium 10x15 cm z darmową przesyłką w wyjątkowej cenie 30 gr przez 12 miesięcy!

300 złod10
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 97%
..............................................................................................
5 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Aby aktywować Kartę, należy podczas składania pierwszego zamówienia w polu "Uwagi" wpisać kod kuponu oraz numer ID kuponu. Karty można używać wielokrotnie w okresie jej ważności. Każdorazowo kwota zamówienia nie może być mniejsza niż 30 zł (100 szt zdjęć 10x15 cm).
  • Kupon ważny do 1.10.2017 r. Do tego czasu należy użyć Karty pierwszy raz. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = Karta Klienta upoważniająca do nielimitowanej liczby odbitek w specjalnej cenie 30 groszy za sztukę formatu 10x15 cm przez 12 miesięcy od momentu pierwszego użycia Karty oraz darmowej wysyłki odbitek.
Gwarantowana przez rok cena i wysoka jakość zdjęć wywoływanych na markowym papierze!Idealna ostrość zdjęć na błyszczącym lub matowym papierze! Redukcja czerwonych oczu gratis!Bezpłatna i szybka wysyłka odbitek! Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! Każdy z nas posiada mnóstwo zdjęć porozrzucanych na różnych sprzętach elektronicznych. Płyty CD i twarde dyski są bardzo podstępnymi urządzeniami - nigdy nie wiadomo, kiedy się zepsują. Pęd technologiczny sprawia, że za kilka lat możemy nie mieć gdzie odtworzyć cennych plików zapisanych na płytach! Nie ma na co czekać! Wywołaj swoje zdjęcia, a będziesz mieć pewność, że zobaczą je Twoje dzieci, wnuki, prawnuki...
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (41056)
Shopping (362)
Bilety (103)
Hotele
lokalne
Warszawa(2214)
Kraków(1424)
Łódź(735)
Wrocław(901)
Poznań(980)
Trójmiasto(854)
Szczecin(530)
Katowice i aglomeracja(1049)
Bydgoszcz(480)
Toruń(468)
Lublin(508)
Białystok(441)
Rzeszów(410)
Częstochowa(392)
Radom(340)
Kielce(416)
Olsztyn(366)
Opole(354)
Bielsko-Biała(482)
Gliwice(945)
Sosnowiec(891)
Rybnik(859)
Tychy(1022)
portale
Hotelscombined(37103)
Groupon(6406)
Tui(1783)
Travelist(981)
MyDeal(810)
Triverna(280)
Kuptravel(148)
Okazje eholiday(120)
Wyjątkowy Prezent(39)
Klub Zniżek(36)
promocje i kody
Kody rabatowe
Źródła
Wszystkie (362)
MyDeal (332)
Groupon (61)

Polub nas na Facebooku:

Grupeo Shopping jest to specjalna kategoria z ofertami zakupów grupowych związana ściśle z wszelkiego rodzaju zakupami. Grupeo jako największy agregator prezentuje tutaj produkty ze wszystkich dziedzin naszego życia zawierające specjalne promocje i okazje cenowe. Grupeo dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z całej Polski, mających zróżnicowane oczekiwania i wymagania. Portal Grupeo promuje nowoczesny shopping - czyli styl życia oparty na wyborze wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach- zawierających znaczne rabaty w stosunku do tych dostępnych na rynku. Shopping zalecany przez Grupeo to nabywanie sprawdzonych produktów online- szybko, prosto i tanio. Tym samym Grupeo pomaga wielu ludziom zaoszczędzić pieniądze, które mogą później zostać przeznaczone na inne cele. Innymi słowem troszczy się o nasze finanse i rozsądne gospodarowanie. Codziennie na Grupeo Shopping pojawiają się wszelkiego rodzaju nowości, okazje cenowe jako specjalne promocje, mające ściśle określoną dostępną ilość dla kupujących oraz podany czas ważności oferty. Warto więc podejmować decyzje w określonym w promocji czasie, gdyż w innym przypadku stracimy możliwość skorzystania z okazji. A wybór produktów oferowanych na Grupeo Shopping jest bardzo duży i różnorodny- z przeznaczeniem zarówno dla mniej jak i bardziej wymagających konsumentów. Tak więc każdy powinien tutaj znaleźć wszystko to czego potrzebuje. Z pewnością każdy użytkownik przeglądający oferty Grupeo odnajdzie tutaj modne ciuchy, elegancką biżuterię, markowe perfumy i kosmetyki, elementy wyposażenia domu i ogrodu, dostrzeże także niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, fotograficzny oraz rzeczy codziennego użytku. Na Grupeo Shopping także miłośnicy aktywnego spędzania czasu i osoby chcące zadbać o własne zdrowie znajdą tutaj potrzebne produkty. Grupeo poleca im rowery, rolki, sprzęt do treningu w siłowni oraz asortyment do uprawiania fitnessu jak i również ekologiczne produkty spożywcze. Dzięki Grupeo Shopping można też nabyć produkty rozwijające nasze zainteresowania. Mamy do wyboru szeroką gamę książek i czasopism z różnych dziedzin, kursy szkoleniowe pomocne w rozwoju życia zawodowego, bilety do  kina jak i również wejściówki na koncerty. Grupeo nie zapomina również o osobach prowadzących działalność gospodarczą. Na swojej stronie internetowej poleca kursy szkoleniowe z różnych specjalizacji, efektywne zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój osobisty, materiały biurowe oraz rekomenduje usługi związane z dążeniem do rozwoju firmy, reklamą jak i promocją własnej marki. Wszystkie zaprezentowane na Grupeo Shopping oferty cechują wysokie rabaty- dające znaczne oszczędności osobom, które korzystają z ofert zakupów grupowych regularnie. Poprostu dzięki portalowi Grupeo oszczędzamy, a zakupy często kojarzone są z przyjemnością!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry