Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs online na Doradcę Dietetycznego z certyfikatem za 49 zł z Dr Barbara Time to Eat Healthy

od49
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dietetyk: e-kurs obejmujący takie tematy jak np.: zdrowie, dieta, dietetyka; skierowany jest do specjalistów ds. żywienia i trenerów fitness

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: aby otrzymać dostęp do kursu należy zarejestrować się na edukacja.drbarbara.pl oraz wysłać wiadomość drogą mailową na: groupon@drBarbara.pl. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko oraz dowód zakupu w postaci grouponu (PDF z kodem zabezpieczającym). Administrator w ciągu 3 dni od otrzymania wiadomości prześle maila zwrotnego z kodem dostępu do platformy. W razie pytań możliwy kontakt tel. 693 015 398 (pon.-pt.: 9-17).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • 49 zł za kurs online na Doradcę Dietetycznego z certyfikatem.

Szkolenie jest skierowane przede wszystkim dla osób, które chcą poznać zasady zdrowego odżywiania, ale również dla specjalistów ds. żywienia, trenerów fitness, personalnych lub kulturystyki, którzy chcieliby pogłębić/utrwalić swoją wiedzę z zakresu żywienia. Kurs przybliży zarówno podstawy dietetyki (sposób w jaki układa się diety, rozróżnienie diet, czytanie etykiet) oraz praktyczne zasady układania jadłospisów w zależności od występującej jednostki chorobowej lub stanu fizjologicznego.

Kurs na Doradcę Dietetycznego stworzony został przez magistra dietetyki – głównego specjalistę zespołu Dr Barbara.

Program kursu:

 1. Podstawy żywienia człowieka (rola poszczególnych makro- i mikroskładników w organizmie człowieka)
 2. Ocena sposobu oraz stanu odżywienia (pomiary antropometryczne, biochemiczne, wywiad żywieniowy, oraz ocena ilościowa i jakościowa żywienia),
 3. Klasyfikacja i charakterystyka diet
 4. Praktyczne żywienie w wybranych jednostkach chorobowych ukazujące krok po kroku sposób układania jadłospisów wraz z przykładowymi dietami m.in. w:
  • chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, refluksie żołądkowo-przełykowym
  • kamicy żółciowej
  • nadciśnieniu tętniczym, chorobie niedokrwiennej serca, miażdżycy
  • cukrzycy
  • zespole jelita drażliwego
  • osteoporozie
  • zakwaszeniu organizmu
  • zespole policystycznym jajników oraz problemach z płodnością

Sposób przeprowadzenia kursu:

Kurs składa się z dwóch części teoretycznej oraz praktycznej. Część teoretyczna przybliża tematy z zakresu podstaw żywienia, natomiast część praktyczna porusza zagadnienia układania jadłospisów w przypadku wybranych jednostek chorobowych.

Kurs składa się z 9 modułów, z których każdy zakończony jest krótkim testem (4-6 pytań). Suma punktów z każdego modułu wpływa na ocenę końcową (egzaminacyjną). Certyfikat ukończenia otrzymuje każda osoba po uzyskaniu minimum 65%. Osoba, która nie zaliczy kursu (wynik całkowity poniżej 65%) otrzyma certyfikat uczestnictwa. Uczestnik kursu ma możliwość trzykrotnego podejścia do każdego z testów. Istnieje możliwość przesłania wydrukowanego certyfikatu po dodatkowym opłaceniu kosztów przesyłki pocztowej i wydruku.

Dr Barbara to projekt firmy Quantum Sp. z o.o. wyróżnionej w XIII konkursie o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Quantum Sp. z o.o. posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, nr ewid. 2.30/00252.2015 Kurs na Ambasadora Zdrowego Żywienia stworzony został przez magistra dietetyki – głównego specjalistę zespołu Dr Barbara.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37163)
Shopping (1250)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Rzeszów (383)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (383)
Groupon (359)
Triverna (7)
Travelist (3)
Fastdeal (3)
Kuptravel (1)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Rzeszów jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce. Rzeszów jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym. Miasto jest przyjazne zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. Będąc w Rzeszowie warto zobaczyć park technologiczny, zabytkowe katedre, kościoły, ładne parki czy też pobliskie rezerwaty przyrody. Miasto posiada przyjemny klimat przyciągając wielu ludzi na odpoczynek i spędzanie wolnego czasu. W centrum miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, lokale rozrywkowe oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Spędzając czas w Rzeszowie łatwo znaleźć różnego rodzaju sklepy i galerie handlowe. Do mieszkańców Rzeszowa oraz ludzi odwiedzających to miasto, w tym turystów dociera znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne produkty oraz usługi zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżki cenowej niezbędny jest specjalny kupon rabatowy, który łatwo jest zakupić dzięki Grupeo. Codziennie na portalu pokazywane są oferty dotyczące różnych dziedzin naszego życia- skierowane do różnego rodzaju odbiorców. Przeglądając serwis Grupeo łatwo znaleźć promocje na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz okazyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży, dzięki czemu  mamy możliwość zakupienia tego czego potrzebujemy w wyjątkowo niskiej cenie (rabaty sięgają nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych). Grupeo to także promocja na markowe kosmetyki, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto więc korzystać z Grupeo i nabywać kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta posiada ograniczoną ilość dostępną dla kupujących oraz ma ściśle przewidziany termin ważności promocji. Warto więc decyzje o zakupie podejmować w wyznaczonym czasie zgodnie z regulaminem, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Grupeo to oszczędność czasu, pieniędzy oraz pomoc w planowaniu budżetu. Tutaj za satysfakcjonujące usługi i produkty płacimy taniej i nie przepłacamy. Wielu ludzi odwiedzających Grupeo przekonało się o tym i korzysta regularnie z przywilejów zakupów grupowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznacza na inne cele i przyjemności.

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry