Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

30-godzinny kurs dietetyka i odchudzanie (119 zł) lub rejestratora medycznego (199 zł) w AP Edukacja

550 złod119
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 78%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Kurs zakończony certyfikatem na druku MEN oraz dyplomem

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla osób pow. 16 lat.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Zalecane jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego. Kurs kończy się dyplomem oraz zaświadczeniem na druku MEN. Zajęcia odbywają się w grupach od 8 do 10 osób. Kurs można zrealizować w ciągu 1 lub 2 dni.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja mailowa  rzeszow@apedukacja.pl wraz z potwierdzeniem telefonicznym 17 864 03 58 lub 864 03 59 oraz zapisem osobistym w ciągu 14 dni od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zdobywaj nowe umiejętności i odkrywaj pasje z AP Edukacja. Z dzisiejszym grouponem możesz skorzystać z ich kursów dietetyki i odchudzania lub rejestratora medycznego.

Oferta
30-godzinny (godziny zegarowe) kurs dla 1 osoby w 1 z 2 opcji:

1) 119 zł zamiast 550 zł za kurs dietetyka i odchudzanie,
2 ) 199 zł zamiast 550 zł za kurs rejestratora medycznego.
Zajęcia popołudniowe lub w weekend po godz. 15.

AP Edukacja
To ogólnopolska sieć szkół zajmujących się różnymi formami kształcenia – posiada 20 oddziałów w całym kraju. Specjaliści z AP Edukacji prowadzą szkolenia dla osób prywatnych, ale także firm i różnych instytucji. W ofercie placówki znajdują się kursy specjalistyczne, maturalne, zawodowe oraz językowe – łącznie ponad 100 kierunków nauczania. Zajęcia prowadzone są w godzinach ustalonych na podstawie preferencji kursantów, a po zakończonym szkoleniu otrzymują oni certyfikaty oraz zaświadczenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
RZESZÓW
Kolejowa 1, RZESZÓW, podkarpackie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36704)
Shopping (387)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Rzeszów (392)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (392)
Groupon (391)
Triverna (8)
Travelist (4)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Rzeszów jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce. Rzeszów jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym. Miasto jest przyjazne zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. Będąc w Rzeszowie warto zobaczyć park technologiczny, zabytkowe katedre, kościoły, ładne parki czy też pobliskie rezerwaty przyrody. Miasto posiada przyjemny klimat przyciągając wielu ludzi na odpoczynek i spędzanie wolnego czasu. W centrum miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, lokale rozrywkowe oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Spędzając czas w Rzeszowie łatwo znaleźć różnego rodzaju sklepy i galerie handlowe. Do mieszkańców Rzeszowa oraz ludzi odwiedzających to miasto, w tym turystów dociera znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne produkty oraz usługi zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżki cenowej niezbędny jest specjalny kupon rabatowy, który łatwo jest zakupić dzięki Grupeo. Codziennie na portalu pokazywane są oferty dotyczące różnych dziedzin naszego życia- skierowane do różnego rodzaju odbiorców. Przeglądając serwis Grupeo łatwo znaleźć promocje na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz okazyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży, dzięki czemu  mamy możliwość zakupienia tego czego potrzebujemy w wyjątkowo niskiej cenie (rabaty sięgają nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych). Grupeo to także promocja na markowe kosmetyki, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto więc korzystać z Grupeo i nabywać kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta posiada ograniczoną ilość dostępną dla kupujących oraz ma ściśle przewidziany termin ważności promocji. Warto więc decyzje o zakupie podejmować w wyznaczonym czasie zgodnie z regulaminem, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Grupeo to oszczędność czasu, pieniędzy oraz pomoc w planowaniu budżetu. Tutaj za satysfakcjonujące usługi i produkty płacimy taniej i nie przepłacamy. Wielu ludzi odwiedzających Grupeo przekonało się o tym i korzysta regularnie z przywilejów zakupów grupowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznacza na inne cele i przyjemności.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry