Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

2 całodniowe wejścia za 18,99 zł i więcej opcji w Centrum Wspinaczkowym Baltoro (do -42%)

30 złod18,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 37%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jedna z największych ścianek wspinaczkowych na Podkarpaciu

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Groupon może zostać zrealizowany przez jedną lub kilka osób, przy czym 1 wejście = 1 osoba. Rezerwacja nie jest wymagana. Należy zapoznać się z regulaminem obiektu. Zakup i wykorzystanie grouponu jest jednoznaczne z jego akceptacją. Regulamin dostępny tutaj. Osoby poniżej 18. roku życia zobowiązane są do dostarczenia oświadczenia od rodziców lub prawnych opiekunów o zgodzie na korzystanie ze ścianki klubowej. Wzór oświadczenia dostępny tutaj.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Całodniowe wejścia do Centrum Wspinaczkowego Baltoro:

  • 18,99 zł zamiast 30 zł za 2 całodniowe wejścia,
  • 35,99 zł zamiast 60 zł za 4 całodniowe wejścia,
  • 51,99 zł zamiast 90 zł za 6 całodniowych wejść.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Centrum Wspinaczkowe Baltoro
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 11, Rzeszów, PODKARPACKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21890)
Shopping (866)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Rzeszów (415)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (415)
Groupon (384)
Triverna (6)
Travelist (4)
Fastdeal (1)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Rzeszów jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce. Rzeszów jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym. Miasto jest przyjazne zarówno dla mieszkańców jak i osób je odwiedzających. Będąc w Rzeszowie warto zobaczyć park technologiczny, zabytkowe katedre, kościoły, ładne parki czy też pobliskie rezerwaty przyrody. Miasto posiada przyjemny klimat przyciągając wielu ludzi na odpoczynek i spędzanie wolnego czasu. W centrum miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, lokale rozrywkowe oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Spędzając czas w Rzeszowie łatwo znaleźć różnego rodzaju sklepy i galerie handlowe. Do mieszkańców Rzeszowa oraz ludzi odwiedzających to miasto, w tym turystów dociera znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne produkty oraz usługi zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżki cenowej niezbędny jest specjalny kupon rabatowy, który łatwo jest zakupić dzięki Grupeo. Codziennie na portalu pokazywane są oferty dotyczące różnych dziedzin naszego życia- skierowane do różnego rodzaju odbiorców. Przeglądając serwis Grupeo łatwo znaleźć promocje na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz okazyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży, dzięki czemu  mamy możliwość zakupienia tego czego potrzebujemy w wyjątkowo niskiej cenie (rabaty sięgają nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych). Grupeo to także promocja na markowe kosmetyki, modną odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto więc korzystać z Grupeo i nabywać kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że każda zaprezentowana na Grupeo oferta posiada ograniczoną ilość dostępną dla kupujących oraz ma ściśle przewidziany termin ważności promocji. Warto więc decyzje o zakupie podejmować w wyznaczonym czasie zgodnie z regulaminem, gdyż inaczej traci się możliwość skorzystania z okazji. Grupeo to oszczędność czasu, pieniędzy oraz pomoc w planowaniu budżetu. Tutaj za satysfakcjonujące usługi i produkty płacimy taniej i nie przepłacamy. Wielu ludzi odwiedzających Grupeo przekonało się o tym i korzysta regularnie z przywilejów zakupów grupowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznacza na inne cele i przyjemności.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry