Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zostań Pilotem | Rybnik

od399
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:

Zawsze marzyłeś żeby zostać pilotem prawdziwego samolotu? Ten prezent jest właśnie dla Ciebie. Nasz kurs pilotażu zapoznasz się z teorią i praktyką pilotowania samolotu ultralekkiego, samodzielne wyznaczysz trasę przelotu, zobaczysz części lotniska, które nie są dostępne dla każdego, by w końcu zasiąść za sterami prawdziwego samolotu. Cały czas będzie towarzyszył Ci doświadczony instruktor, który przez cały lot będzie służył swoją wiedzą i odpowie na Twoje wszystkie pytania. Wyjątkowy prezent dla każdego miłośnika lotnictwa!

Realizując prezent:

  • zapoznasz się z teorią i praktyką pilotowania samolotu ultralekkiego
  • poznasz różne typy samolotów,
  • samodzielne wyznaczysz trasy przelotu według zasad profesjonalnego pilotażu,
  • poznasz i wykonasz procedury startu samolotu,
  • odbędziesz 15 minutowy lot samolotem (możliwość robienia zdjęć i wykorzystania nabytej teorii do kontrolowanych prób nawigacji)
  • „ABC PILOTA” – skrócone profesjonalne materiały instruktażowe dla pilota samolotów ultralekkich, 
  • przyrządy potrzebne do wyznaczania trasy przelotu oraz mapę lotniczą,
  • tablice zawierające niezbędne procedury kontroli, startu i korespondencji podczas lotu samolotu,

     


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38904)
Shopping (391)
Bilety (117)
Hotele
lokalne
Rybnik (850)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (850)
Groupon (881)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry