Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zabiegi zimnym laserem diodowym (od 99 zł) z Focus RF (od 399 zł) w Studiu Rulczyński w Katowicach

od99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Zimny laser diodowy: bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie skóry
    Skuteczność i bezpieczeństwo bez ryzyka uszkodzenia tkanek i naczyń krwionośnych

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. (32) 204 20 04 lub email: www.rulczynski.oblok.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zapomnij o dodatkowych centymetrach w obwodzie wybranej partii ciała z dzisiejszym grouponem, wybierając się na wyszczuplanie zimnym laserem diodowym i nie tylko do Studia Fryzur i Urody Rulczyński w Katowicach.

Oferta
Wyszczuplanie zimnym laserem diodowym w 1 z 4 opcji:

1) 99 zł za 3 zabiegi,
2) 189 zł za 6 zabiegów,
3) 399 zł za 12 zabiegów i 1 zabieg urządzeniem Focus RF na twarz lub na ciało,
4) 499 zł za 15 zabiegów i 1 zabieg urządzeniem Focus RF na twarz lub na ciało.

Partie ciała: brzuch, pośladki, uda, łydki, ramiona, twarz.

Światło lasera głęboko i bezboleśnie przenika warstwy skóry, aby rozbić trójglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych i przekształcić tak powstałe metabolity w energię. Rezultaty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji, gwarantując utratę średnio od 3 do 5 cm obwodzie talii. Ponadto urządzenie oddziałuje na skórę, dzięki czemu staje się ona napięta i odmłodzona. Dodatkowym wzmocnieniem kuracji jest Focus RF, który redukuje tkankę tłuszczową i cellulit za pomocą fal. Emitowana energia najpierw rozrywa komórki tłuszczowe, wnikając głęboko w skórę, a następnie poprzez wytwarzane ciepło przyspiesza ich usuniecie w procesie metabolizmu.

Studio Fryzur i Urody Rulczyński
Rodzinna firma, która od 1920 roku nieprzerwanie oferuje usługi z zakresu pielęgnacji ciała, skóry i włosów to obecnie już czwarte pokolenie, które dba o atrakcyjny wygląd klientek poprzez wykonywanie zabiegów wyszczuplających, odmładzających, oczyszczających, fryzjerskich, a nawet planowanie kompleksowych metamorfoz wizerunku.

Warto dodać, że salon fryzjerski jest partnerem firm L\'Oréal Prefessional i JOICO, co gwarantuje mu wgląd w najnowsze trendy światowego fryzjerstwa, a salon kosmetyczny współpracuje z firmą Dr. Belter, dysponując m.in. sprzętem do fotoodmładzania i fotoepilacji firmy Radiancy, wykorzystującym najnowszą opatentowaną technologię LHE.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Studio Fryzur i Urody RULCZYŃSKI
Strzelecka 17, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33187)
Shopping (411)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Rybnik (1118)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1118)
Groupon (1154)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry