Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego na twarz za 399,99 zł i więcej opcji w Instytucie Medycyny Estetycznej

od399,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg osoczem bogatopłytkowym zrewitalizuje skórę, co odmłodzi jej wygląd, wygładzi i odświeży twarz, szyję i dekolt

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 32 440 22 12 lub 533 333 134. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego:

  • 399,99 zł za zabieg na twarz,
  • 499,99 zł za zabieg na twarz oraz szyję,
  • 599,99 zł za zabieg na twarz, szyję oraz dekolt.

Przebieg zabiegu:

  • pobranie niewielkiej ilości krwi od pacjenta
  • odwirowanie krwi w specjalnej medycznej wirówce (oddzielenie się osocza zawierającego płytki krwi)
  • ostrzyknięcie koncentratem znieczulonej wcześniej skóry

Instytut Medycyny Estetycznej Gabrieli Kamińskiej

Instytut to miejsce przyjazne pacjentowi, w którym oferowany jest szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej. Oferta skierowana jest do osób ceniących profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług. Wysoka staranność wykonywanych zabiegów oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów są dla pracowników firmy wartościami priorytetowymi.

W Instytucie Medycyny Estetycznej Gabrieli Kamińskiej pacjenci odzyskają pewność siebie oraz dobre samopoczucie. Poprzez poprawę drobnych defektów urody, działania zapobiegawcze oraz korekcyjne dotychczasowe kompleksy odejdą w niepamięć.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Rybnik
Jana Kotucza 36, Rybnik, SLASK

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38184)
Shopping (395)
Bilety (113)
Hotele
lokalne
Rybnik (851)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (851)
Groupon (881)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry