Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej domu od 99,99 zł z firmą Kameleon (do -60%)

249 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Świadectwo charakterystyki energetycznej jest dokumentem wymaganym przy oddaniu obiektu do użytku, a także przy sprzedaży nieruchomości

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Dojazd do pozostałych miast płatny dodatkowo.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dojazd na terenie Wodzisławia Śląskiego gratis.
Konieczna rezerwacja tel. 606 670488 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o niezbędne dokumenty przy niewielkich nakładach energii własnej. Z dzisiejszym grouponem uzyskasz świadectwo energetyczne swoich czterech ścian, zlecając jego wykonanie firmie Kameleon.

Oferta
Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej domu jednorodzinnego (bez instalacji chłodzenia oraz wentylacji mechanicznej) w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł zamiast 249 zł za usługę dla domu do 100 m²,
2) 149,99 zł zamiast 349 zł za usługę dla domu do 130 m²,
3) 179,99 zł zamiast 399 zł za usługę dla domu powyżej 130 m².

Kameleon
Wykonywanie świadectw energetycznych budynków to główne pole działania firmy Kameleon. Dokument określa wielkość zapotrzebowania na niezbędną energię związaną z użytkowaniem domu – wynikającą z przeznaczenia i standardu budynku oraz jego systemów instalacyjnych. Wyniki są ustalane na podstawie stałych i obiektywnych cech budynku. Certyfikat jest zgodny ze wszystkimi normami europejskimi i zachowuje 10 lat ważności. Tutejsi fachowcy zajmują się także pracami remontowo-budowlanymi, w tym m.in. malowaniem, glazurą czy wykonywaniem tynków dekoracyjnych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Wodzisław śląski
ul. Kołłątaja 84, 44-373 Wodzisław śląski

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98726)
Shopping (74)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Rybnik (904)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (904)
Groupon (926)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry