Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrana sesja fotograficzna za 99,99 zł i więcej opcji w Babymania photography w Gliwicach

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do wyboru sesja rodzinna, ciążowa, narzeczeńska, dla zakochanych, świąteczna, urodzinowa, beauty

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: Sesja dla maks. 2 os. (z wyjątkiem sesji rodzinnej dla maks. 3 os.). Wyretuszowane zdjęcia udostępniane na serwerze lub nagrane na płytę CD. Wykorzystanie zdjęć w celach komercyjnych tylko za pisemną zgodą. Dodatkowe zdjęcia poddane obróbce i retuszowi: 1 zdjęcie - 25 zł, 5 zdjęć i więcej - 20 zł/szt. Godziny pracy: pon.-pt. 8-20, sob.-niedz. 11-18. Telefon w celu udzielenia informacji: 606 722 697.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrana sesja fotograficzna w plenerze lub w studiu:

  • 99,99 zł za wybraną sesję, 10 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć dla 1 osoby (czas trwania 1 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów),
  • 139,99 zł za wybraną sesję, 15 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć dla 1 osoby (czas trwania 1,5 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów),
  • 179,99 zł za wybraną sesję, 20 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć dla 1 osoby (czas trwania sesji 2 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów).

Babymania photography

Od kiedy Małgorzata Krystek została mamą jej uwaga skoncentrowała się na dzieciach, które z chęcią fotografuje. Doświadczenie rodzicielstwa pozwala jej w szczególny sposób odbierać piękno dziecięcego świata i je utrwalać. W barwnych kadrach zatrzymuje niewinność, swobodę, spontaniczność, otwartość i szczerość maluchów tak, by klienci po latach mogli powrócić do chwil spędzonych z dziećmi i z przyjemnością je wspominać. W trosce o komfort najmłodszych Małgorzata Krystek wykonuje sesje w domu klienta lub we własnym studiu. Zapewnia przy tym wszystkie rekwizyty i używa wyłącznie światła zastanego, które jest całkowicie bezpieczne dla oczu maleństwa. W jej portfolio są również sesje dla dorosłych, w tym narzeczeńska, dla zakochanych, świąteczna, urodzinowa i beauty.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Babymania photography
Ossolińskich 54 lok. 6,, Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36664)
Shopping (1246)
Bilety (175)
Hotele
lokalne
Rybnik (848)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (848)
Groupon (857)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry