Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrana pizza za 29,99 zł i więcej opcji w Restauracji Stara Chata w Gliwicach

60 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Każda pizza przygotowywana jest w piecu opalanym drewnem, a składniki na pizzę pochodzą bezpośrednio z Włoch

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 os. może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dostępna wyłącznie na miejscu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu - wystarczy, że weźmiesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja minimum z 1-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrana włoska pizza (32 cm):

 • 29,99 zł zamiast 60 zł za 2 pizze,
 • 44,99 zł zamiast 90 zł za 3 pizze,
 • 57,99 zł zamiast 120 zł za 4 pizze.

Pizze do wyboru:

 1. Margherita
 2. Prosciutto cotto
 3. Capriciosa
 4. Contadino
 5. Diavola
 6. Quattro formaggi
 7. Tre salame
 8. Pancetta
 9. Spinaci
 10. Verdure
 11. Funghi
 12. Stara Chata

Pełne menu dostępne TUTAJ.

Restauracja Stara Chata

Stara Chata, to miejsce które powstało z pasji i miłości do Włoch, a przede wszystkim do wyśmienitej włoskiej kuchni. Sercem lokalu jest piec do pizzy opalany drewnem który został zbudowany według tradycyjnego projektu. Piec znajduje się dokładnie na środku sali, dlatego można podziwiać jak przygotowywana jest w nim oryginalna włoska pizzę i wiele innych.

Tym, czym wyróżnia się wśród konkurencji Stara Chata jest nie tylko piec, ale również oryginalne włoskie składniki importowane bezpośrednio z Włoch, wprost do spiżarni Starej Chaty. Niepowtarzalny klimat oraz wyśmienite potrawy to coś czego potrzeba każdemu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Restauracja Stara Chata
ul. Górna 27, Rudno, SLASK

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36454)
Shopping (362)
Bilety (115)
Hotele
lokalne
Rybnik (839)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (839)
Groupon (869)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry