Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag: 3 zabiegi od 209,99 zł i więcej opcji w MediGold

600 złod209,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 65%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg nie uszkadza poważnie skóry, nie pozostawia blizn, nie wiąże się z długim gojeniem lub rekonwalescencją

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 771 30 71. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag:

  • 209,99 zł zamiast 600 zł za 3 zabiegi usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 399,99 zł zamiast 1200 zł za 6 zabiegów usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 594,99 zł zamiast 1800 zł za 9 zabiegów usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 299,99 zł zamiast 950 zł za 3 zabiegi usuwania tatuażu 10 x 10 cm,
  • 589,99 zł zamiast 1900 zł za 6 zabiegów usuwania tatuażu 10 x 10 cm,
  • 879,99 zł zamiast 2850 zł za 9 zabiegów usuwania tatuażu 10 x 10 cm.

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag z technologią Q-switch odbywa się w serii zabiegów kosmetycznych oddalonych od siebie o minimum 4-5 tygodni. Promieniowanie emitowane przez laser jest niejonizujące, a tym samym bezpieczne dla zdrowia. Bardzo krótkie impulsy wysoko skoncentrowanej energii światła o odpowiedniej długości fali pozwalają rozbić pigment na drobne cząsteczki, które są na tyle małe, że system immunologiczny bez trudu usuwa je z organizmu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Chorzów
Kościuszki 63, Chorzów, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28241)
Shopping (412)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Rybnik (1117)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1117)
Groupon (1153)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry