Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkółka piłkarska: 1 miesiąc zajęć za 39,99 zł i więcej opcji w Piłkarskiej Akademii Red Box w Katowicach (do -47%)

50 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia prowadzone są w grupach chłopięcych oraz dziewczęcych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. W naborze mogą uczestniczyć dziewczęta i chłopcy do rocznika 2001.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zajęcia prowadzone są w grupach dla chłopców i dla dziewczyn. Dodatkowy rabat w wysokości 20% na sprzęt sportowy w sklepie Red Box. Tel. do zapisów 790 224 029. Przy zapisie należy wybrać stadion na którym dziecko będzie odbywać treningi. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 50 zł za 1 miesiąc zajęć w szkółce piłkarskiej,
  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 2 miesiące zajęć w szkółce piłkarskiej,
  • 79,99 zł zamiast 150 zł za 3 miesiące zajęć w szkółce piłkarskiej.

Uczęszczając na zajęcia w szkółce piłkarskiej, młodzi adepci futbolu będą poszerzać swoje piłkarskie umiejętności, rozwijać pasję, ale – przede wszystkim – czerpać radość z rywalizacji i grania w piłkę. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i mogą brać w nich udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Piłkarska Akademia Red Box 

Piłkarska Akademia nie prowadzi selekcji, wychodząc z założenia, że każde dziecko niezależnie od naturalnych predyspozycji ma prawo pokochać zabawę piłką nożną. Akademia jest projektem nastawionym na nowoczesne, podążające za trendami szkolenie, opierające się nie tylko na aspekcie sportowym, ale również na kompetentnym, kompleksowym podejściu wychowawczym. W tym celu Red Box współpracuje jedynie z kadrą trenerską o odpowiednim doświadczeniu i umiejętnościach, a słowem-kluczem w filozofii Akademii jest „rozwój”. 

Trenerzy Red Box szczególną wagę przykładają do czterech elementów: edukacji (dziecko uczy się podstaw gry, założeń, roli ruchu w rozwoju), zdrowia (treningi są dopasowane do wieku oraz możliwości fizycznych i rozwojowych dziecka), strony społecznej (rola wychowania przez sport, przygotowanie do funkcjonowania w społeczeństwie, samodzielne podejmowanie decyzji i radzenie sobie z problemami), sportu (nacisk na wszechstronne szkolenie ruchowe w oparciu o zdobywanie umiejętności piłkarskich oraz naukę współzawodnictwa).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Klub Sportowy "Murcki-Kostuchna Górnik"
Boya Żeleńskiego 98, Katowice
Grażyńskiego 51, Katowice
Sołtysia 25, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18739)
Shopping (885)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Rybnik (963)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (963)
Groupon (994)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry