Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie testowe mountainboardingu dla 1 osoby za 34,99 zł i więcej opcji w Szkole Wild Mountainboards w Rybniku

60 złod34,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Mountainboard - letnia alternatywa dla snowboardu z użyciem profesjonalnej deski, która doskonale radzi sobie niemal na każdej powierzchni

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 503 735 103 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 34,99 zł zamiast 60 zł za 60-minutowe szkolenie testowe dla 1 osoby,
 • 64,99 zł zamiast 100 zł za 60-minutowe szkolenie testowe dla 2 osób,
 • 59,99 zł zamiast 120 zł za 120-minutowe szkolenie podstawowe dla 1 osoby,
 • 99,99 zł zamiast 200 zł za 120-minutowe szkolenie podstawowe dla 2 osób.

Zajęcia odbywają się w grupach 3-4 osób. Usługodawca zapewnia sprzęt i zabezpieczenia.

Szkolenie testowe:

 • wypożyczenie deski i kompletu ochraniaczy
 • opieka instruktora (1 instruktor na maks. 4 osoby)
 • omówienie oraz poznanie podstawowych zasad działania sprzętu mountainboardowego
 • rozgrzewka
 • opanowanie właściwej pozycji zjazdowej, metod hamowania, nauka i łączenie skrętów

Szkolenie podstawowe:

 • wypożyczenie deski i kompletu ochraniaczy
 • opieka instruktora (1 instruktor na maks. 4 osoby)
 • omówienie oraz poznanie podstawowych zasad działania sprzętu mountainboardowego
 • rozgrzewka
 • opanowanie właściwej pozycji zjazdowej, metod hamowania, nauka i łączenie skrętów
 • jazda wyznaczona trasą, slalom na pachołkach
 • omówienie zaawansowanych metod skręcania i hamowania
 • jazda samodzielna
 • park miejski na czas szkolenia

Szkolenia odbywają się w parku Wiśniowiec w Rybniku, gdzie znajduje się tor boadercrossowy, skatepark, dity oraz łagodna, szeroka trasa z wypłaszczeniem. Miejsce to stanowi jedną z najlepszych przestrzeni do uprawiania mountainboardu w Polsce. Od lat jest miejscem zlotów mountainboardowych oraz zawodów w tej dyscyplinie sportu, w tym Mistrzostw Polski.

Szkoła Wild Mountainboards

Powstały w 2013 roku projekt został stworzony z misją popularyzowania mało znanego w Polsce sportu, jakim jest mountainboarding. Nauką, udostepnianiem sprzętu oraz podnoszeniem poziomu mountainboardingu zajmują się tu wykwalifikowani instruktorzy, wyspecjalizowani także w narciarstwie i snowboardzie. Wśród szkoleniowców znajdują się m.in. mistrzowie Polski w kategoriach downhill, boardercross i slalom oraz finaliści nieoficjalnych mistrzostw Europy w boardercossie. Wild Mountainboards jest również organizatorem zawodów „ Lord Of The Board”, które, rozpoczęte jako nieoficjalne zloty miłośników mountainboardingu, obecnie wyznaczają standardy i poziom tej dyscypliny sportu w Polsce.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Rybnik
Szeptyckiego 8
Park Wiśniowiec, Rybnik, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38014)
Shopping (390)
Bilety (117)
Hotele
lokalne
Rybnik (851)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (851)
Groupon (881)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry