Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Sala zabaw: całodzienne wejście za 19,99 zł i więcej opcji w Centrum Zabaw Figielek w Rybniku (do -47%)

35 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 43%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pełna atrakcji sala zabaw przyjazna maluchom od 3. roku życia

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kaucja zwrotna za kartę 10 zł płatna na miejscu. Godz. otwarcia: pon.-ndz. 10-20. Dodatkowe informacje pod tel. 32 30 70 411.
Konieczna rezerwacja tel. (32) 30 70 411.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Całodzienne wejście do sali zabaw:

  • 19,99 zł zamiast 35 zł za 1 wejście,
  • 38,99 zł zamiast 70 zł za 2 wejścia,
  • 55,99 zł zamiast 105 zł za 3 wejścia,
  • 30 zł za kartę upominkową do sali zabaw.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Wirtualny spacer dostępny pod tym linkiem.

Centrum Zabaw Figielek

Sala zabaw zlokalizowana w Centrum Handlowym Misztela to miejsce, w którym rodziny mogą w przyjemny sposób spędzać czas wolny. W bajecznie kolorowej, przestronnej sali nudy z pewnością nie zazna żadne dziecko – czekają tam na niego labirynty, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami i inne atrakcje. Harcowanie po specjalnych konstrukcjach zmęczy nawet najbardziej rozbrykane brzdące, a przy okazji będzie wspierać ich rozwój psychofizyczny i umiejętność współpracy w grupie, jak również uatrakcyjni naukę samodzielności i zaradności. 

Pomyślano także o najmłodszych – w specjalnej strefie jest mnóstwo zabawek, które stymulują rozwój szkrabów raczkujących i tych, które stawiają pierwsze kroki. Kącik dla maluchów znajduje się przy kawiarni, dzięki czemu rodzice mają okazję wypić aromatyczną kawę, przejrzeć prasę i spałaszować coś słodkiego. Miejsce dysponuje trzema salkami urodzinowymi, w których organizowane są barwne imprezy okolicznościowe. Prowadzi je animator będący nauczycielem specjalizującym się w wychowywaniu dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wykwalifikowana kadra oferuje również specjalnie dobrane ćwiczenia łączące naukę i zabawę.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Rybnik
ul. Kominka 15E, Rybnik

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (35876)
Shopping (390)
Bilety (116)
Hotele
lokalne
Rybnik (855)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (855)
Groupon (885)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry