Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Romantyczna kolacja dla dwojga (od 64,99 zł) z noclegiem (od 399,99 zł) w Restauracji Silvia w Gliwicach

od64,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Romantyczny wieczór z kolacją dla dwojga: możliwy nocleg w pokoju Business Class lub Executive

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu z wyłączeniem 14.02.2017 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Nie ma możliwości łączenia grouponów. Opcje 1, 3 i 5: kolacja z wyłączeniem steków i ryb oraz dań o wartości pow. 39 zł. Opcje 2, 4 i 6: nie obejmują steków i ryb. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 32 747 77 77.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

Wybierz 1 z 8 opcji

Romantyczna kolacja dla dwojga:

 • 64,99 zł za zupę i danie główne dla 2 osób (dania do 39 zł),
 • 84,99 zł za zupę i danie główne dla 2 osób,
 • 74,99 zł za zupę i danie główne z lampką wina lub kuflem piwa dla 2 osób (dania do 39 zł),
 • 94,99 zł za zupę i danie główne z lampką wina lub kuflem piwa dla 2 osób,
 • 99,99 zł za zupę, danie główne i deser z lampką wina lub kuflem piwa dla 2 osób (dania do 39 zł),
 • 119,99 zł za zupę, danie główne i deser z lampką wina lub kuflem piwa dla 2 osób,
 • 399,99 zł za zupę, danie główne i deser z lampką wina lub kuflem piwa oraz noclegiem w pokoju Business Class dla 2 osób,
 • 599,99 zł za przystawkę i danie główne z lampką wina lub kuflem piwa oraz noclegiem w pokoju Executive dla 2 osób.

Opcja 1., 3. i 5. obejmuje romantyczną kolację dla 2 osób z wyłączeniem steków i ryb oraz dań o wartości powyżej 39 zł.

Opcje 2., 4. i 6. obejmują**: romantyczną kolację dla 2 osób z wyłączeniem steków i ryb.

Opcja 7. obejmuje:

 • kolację dla 2 osób (zupę, danie główne, deser, lampkę wina lub kufel piwa)
 • nocleg w pokoju Business Class z butelką wina musującego
 • śniadanie do pokoju

Opcja 8. obejmuje:

 • kolację dla 2 osób (dowolną przystawkę z karty z wyłączeniem deski serów, dowolne danie główne oraz lampkę wina lub kufel piwa)
 • nocleg w pokoju Executive (sauna i wanna spa) z butelką wina musującego
 • butelkę wina musującego do pokoju
 • śniadanie do pokoju

Menu restauracji znajdziesz tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Restauracja Silvia
ul. Studzienna 8
(budynek Hotelu Silvia Gold), Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (40447)
Shopping (398)
Bilety (112)
Hotele
lokalne
Rybnik (856)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (856)
Groupon (887)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry