Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przegląd i diagnostyka komputerowa auta za 45,99 zł w AutoGP (zamiast 120 zł)

120 złod45,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 62%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sprawdzenie: zawieszenia, układu napędowego, hamulcowego, kierowniczego, płynów eksploatacyjnych, ładowania akumulatora, wycieków i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Rabat 20% na pozostałe usługi (mechanika pojazdowa, klimatyzacja, serwis).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 494 30 30.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 45,99 zł zamiast 120 zł za przegląd i diagnostykę komputerową auta.

  • sprawdzenie zawieszenia
  • sprawdzenie układu napędowego
  • sprawdzenie układu hamulcowego
  • sprawdzenie układu kierowniczego
  • sprawdzenie płynów eksploatacyjnych
  • sprawdzenie ładowania akumulatora
  • komputerowe sprawdzenie akumulatora
  • sprawdzenie wycieków
  • odczyt błędów komputerowych (wstępna diagnostyka komputerów)

AutoGP

Jako że AutoGP jest nie tylko serwisem samochodowym, ale również sklepem motoryzacyjnym, klienci firmy mają pewność, że ich auta trafiają w dobre ręce. Pracujący tu specjaliści zajmują się pojazdami wszystkich marek, a ich pracę cechuje szybkość realizacji zleceń, fachowość i terminowość. Na pułkach AutoGP można natomiast znaleźć filtry, oleje, części, akumulatory i akcesoria samochodowe. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Gliwice
ul. Toszecka 7, Gliwice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (15014)
Shopping (907)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Rybnik (965)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (965)
Groupon (990)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry