Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Miesięczny karnet open na siłownię i wejście na saunę za 49,99 zł i więcej opcji w Sport-Studio (do -54%)

87 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 43%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do dyspozycji jest 70 stanowisk treningowych, lokal po gruntownym remoncie – klimatyzowana i wentylowana siłownia, amortyzowana podłoga

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów siłowni. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na karnet.
Konieczna rezerwacja tel. 604 770 454 (dotyczy sauny) lub osobista.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skuteczne siłowanie się na ręce wymaga nie tyle zręczności, co siły. Jeśli zatem chcesz efektywnie i efektownie pokonywać osiłków, odwiedź Sport-Studio w Bielsku-Białej, gdzie poczujesz sportowego ducha mobilizującego Cię do doskonalenia się.

Oferta
Karnet open na siłownię w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 87 zł za miesięczny karnet + 1 wejście na saunę,
2) 89,99 zł zamiast 174 zł za 2-miesięczny karnet + 2 wejścia na saunę,
3) 119,99 zł zamiast 261 zł za 3-miesięczny karnet + 3 wejścia na saunę,
4) 219,99 zł zamiast 390 zł za 6-miesięczny karnet.

Sport-Studio
Leniuchom wstęp wzbroniony – tak mógłby brzmieć napis na szyldzie zawieszonym nad wejściem do siłowni zlokalizowanej przy kultowej hali sportowej BKS. Miejsce to zostało bowiem stworzone z myślą o osobach, które są skoncentrowane na tym, by poprawić wydolność organizmu i wytrzymałość, zbudować masę mięśniową, wyrzeźbić sylwetkę i zredukować tkankę tłuszczową. Trenują w niej członkowie pierwszoligowej drużyny piłkarskiej TS Podbeskidzie, sekcji trójboju siłowego wyciskania sztangi na ławce leżąc oraz pierwszego zespołu siatkarek BKS Aluprof Bielsko-Biała. Panują tutaj bowiem dogodne warunki do ćwiczeń zawodowców – podłoga zamortyzuje uderzenie najcięższych hantli (w tym dochodzących do 62 kg), a nawet 250-kilogramowej sztangi zrzuconej z pleców.

Oprócz ławeczek i talerzy do dyspozycji trenujących są m.in. rowery, stepery i orbitreki. By prawidłowo z nich korzystać, a tym samym osiągnąć maksymalne efekty, warto zwrócić się o pomoc do trenera personalnego, który jest utytułowanym kulturystą. Tym bardziej że trening dobierze do typu sylwetki i sposobu przemiany materii każdej osoby, stworzy indywidualny program dietetyczny, zaplanuje odpowiednią suplementację treningową i zdrowotną, a poprzez wysoki poziom motywacji zachęci do pokonywania swoich barier. Po intensywnym wysiłku fizycznym warto skorzystać z sauny o powierzchni 60 m², by zregenerować nadwyrężone mięśnie. Składa się ona z 4 pomieszczeń, w tym z wypełnionego zimną wodą baseniku o wymiarach 3 m x 2 m i głębokości ok. 160 cm.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bielsko-Biała
Rychlińskiego 19, Bielsko-Biała, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26298)
Shopping (1301)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Rybnik (1060)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1060)
Groupon (1088)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry