Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż lub seans rozluźniający dźwiękami za 47,99 zł i więcej opcji w gabinecie Moc Dźwięków w Gliwicach (do -46%)

80 złod47,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg wykonywany przez osobę, która ukończyła kurs masażu z użyciem mis pochodzących z Tybetu, łagodzi bóle, napięcie psychiczne i fizyczne

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania: rozrusznik serca, choroby psychiczne.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 501 787 660.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Odkryj alternatywną formę leczenia w gabinecie Moc Dźwięku. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Oferta
Masaż dźwiękami lub seans rozluźniający dźwiękami (ok.45 min) w 1 z 3 opcji:

1) 47,99 zł zamiast 80 zł za 1 wybrany zabieg,
2) 89,99 zł zamiast 160 zł za 2 wybrane zabiegi,
3) 129,99 zł zamiast 240 zł za 3 wybrane zabiegi.

Przeciwwskazania: rozrusznik serca, choroby psychiczne.

Uderzanie w tybetańskie misy wywołuje wibrowanie, które w postaci delikatnej fali dźwiękowej płynie od stóp do głowy, oddziałując na ciało i psychikę człowieka. Tę prastarą wiedzę usystematyzował Peter Hess, który rozwinął metodę masażu dźwiękiem. Pozwala ona wzmocnić organizm, odzyskać energię, zredukować stres i pobudzić naturalne mechanizmy samouzdrawiania.

Moc Dźwięku
Dźwięki, podobnie jak teatr, mają oczyszczającą moc - pobudzają wyobraźnię, wywołują pozytywne skojarzenia i pomagają rozładować wewnętrzne napięcie. Pozytywną siłę wibracji powietrza na człowieka wcześnie odkryła Jolanta Evelin Bieniak dzięki nauce gry na fortepianie i śpiewu w szkole muzycznej. Poszukując unikalnych brzmień działających stymulująco, poszerzyła swoją muzyczną kolekcję o instrumenty z Azji, Afryki, Ameryki, Australii i Oceanii, a ich brzmienie zaczęła wykorzystywać w praktyce: podczas sesji we własnym gabinecie oraz na zajęciach autorskich w przedszkolach, szkołach, szpitalach, ośrodkach opieki społecznej, stowarzyszeniach, fundacjach i innych placówkach.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
STUDIO OdNOWA
Ul Raciborska 3/17, Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26770)
Shopping (1501)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Rybnik (1064)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1064)
Groupon (1097)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry