Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Makijaż permanentny oprawy oka (od 119,99 zł) lub ust (od 199,99 zł) i więcej opcji z salonem mobilnym Red Nails

300 złod119,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalnie wykonany makijaż oraz microblading brwi optycznie powiększą oko, a rekonstrukcja ust nada im wyrazistości i regularności

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon dla osób powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów albo być w towarzystwie osoby dorosłej. Przeciwwskazania medyczne: czynna choroba nowotworowa, ciąża, choroby skóry, suche oko, cukrzyca.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Znieczulenie i korekta płatne dodatkowo. Godziny otwarcia 7.00-20.00 od pon. do niedz.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 691 355 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 119,99 zł zamiast 300 zł za makijaż permanentny kreski górnej lub dolnej,
  • 179,99 zł zamiast 480 zł za makijaż permanentny kreski górnej i dolnej,
  • 199,99 zł zamiast 450 zł za makijaż permanentny brwi metodą kompaktową lub konturu ust,
  • 249,99 zł zamiast 550 zł za makijaż permanentny konturu ust z cieniowaniem,
  • 399 zł zamiast 550 zł za makijaż permanentny – rekonstrukcja brwi.

Red Nails

Red Nails to mobilny salon kosmetyczny stworzony z myślą o zapracowanych kobietach, którym na co dzień brakuje czasu na pielęgnację urody. Gabinet stacjonarny dostosowuje godziny otwarcia do potrzeb klientek, ponadto, w razie potrzeby, realizując usługi również z dojazdem. Specjalnością salonu jest makijaż permanentny, ale można tu także skorzystać z zabiegów takich jak: stylizacja paznokci, przedłużanie rzęs czy zagęszczanie włosów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Skrzeka 2, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21847)
Shopping (866)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Rybnik (964)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (964)
Groupon (995)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry