Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konsultacja z fizjoterapeutą z kinesio tapingiem lub masażem leczniczym i więcej opcji od 39,99 zł w Rehabilis (do-54%)

80 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wywiad i badanie wraz z zaplanowaniem indywidualnej rehabilitacji w celu uwolnienie od bólu, bezsenności, stresu, napięcia i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wykonania masaży dla 2 osób jednocześnie za dopłatą.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 919 296, 517 974 864 lub mailowo: kontakt@rehabilis.com.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Uwolnij się od bólu i napięć, decydując się na pakiet zabiegów fizjoterapeutycznych lub relaksacyjny masaż w Gabinecie Masażu i Rehabilitacji Rehabilis.

Oferta
w 1 z 4 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 80 zł za konsultację z fizjoterapeutą i zabieg kinesiology taping na wybraną partię ciała (kręgosłup, kończyny dolne lub górne),
2) 39,99 zł zamiast 95 zł za konsultację z fizjoterapeutą i 40-minutowy leczniczy masaż wybranej partii ciała (kręgosłup, kończyny dolne lub górne),
3) 59,99 zł zamiast 125 zł za konsultację z fizjoterapeutą i 60-minutowy leczniczy masaż całego ciała,
4) 69,99 zł zamiast 150 zł za wybrany 60-minutowy masaż relaksacyjny gorącymi olejami całego ciała.

Konsultacja z fizjoterapeutą to profesjonalne podejście do indywidualnych problemów zdrowotnych poprzez wywiad i badanie z zaplanowaniem rehabilitacji. Dzięki temu w krótszym czasie powrócić można do szczytu formy. W poprawie samopoczucia pomóc może także masaż leczniczy na wybraną partię (lub całe ciało) bądź terapia manualna, które nie tylko rozprawią się z bólem, ale także odprężą, rozluźnią i odpędzą wszelkie oznaki stresu.

Kinesiology Taping to z kolei oddziaływanie na organizm poprzez specjalne plastry. Ich ciężar i grubość jest zbliżona do parametrów skóry, nie zawierają lateksu i leków, a przy tym są wodoodporne. Zabieg przy ich użyciu korzystnie wpływa na mięśnie, stawy oraz układ limfatyczny. Tym, którzy nie zmagają się z bólem i dolegliwościami doświadczyć mogą natomiast odprężenia, decydując się na masaż relaksacyjny przeprowadzany z użyciem gorącego olejku:

  • z zielonej herbaty,
  • z jałowca/lawendy,
  • z pestek winogron/ogórecznik,
  • ze słodkich migdałów,
  • pomarańczowego.

Rehabilis
Gabinet zawdzięcza swoją nazwę zabiegom rehabilitacyjnym, w których się specjalizuje. Poprawiają one sprawność ruchową, łagodzą problemy krążenia i układu nerwowego. Nieocenionym wsparciem w walce o zdrowie okazują się również działania terapeutyczne oraz z zakresu fizykoterapii. Szeroki wybór technik pozwala dobrać zabieg do typu schorzenia, by zwiększyć efektywność procesu leczenia. Nie bez znaczenia jest doświadczenie fizjoterapeutów, którzy mogą poszczycić się dyplomami i certyfikatami najlepszych renomowanych uczelni w Polsce i w Europie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Czechowice Dziedzice
Kolejowa 8, Czechowice Dziedzice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (16037)
Shopping (853)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Rybnik (952)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (952)
Groupon (979)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry