Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet open na capoeira: miesięczny za 59,99 zł i więcej opcji w Unicar Capoeira Katowice (do -53%)

100 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wszechstronny trening zaspokajający potrzeby najbardziej wymagających sportowców znudzonych tradycyjnymi rodzajami aktywności fizycznej

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Terminy zajęć w grupach - początkującej 
pon. 17:30-19, śr. 18-19:30, pt. 17:30-19, sob. 11-12.30; zaawansowanej - pon.19-20:30, śr. 18-19:30, pt. 19 -20:30; zajęcia w grupie dziecięcej - pon. 17- 18, pt. 17-18.
Konieczna rezerwacja tel. 509 059 570 lub mailowo: capounicar@go2.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet open na zajęcia sztuki capoeira:

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 1-miesięczny karnet,
  • 99,99 zł zamiast 200 zł za 2-miesięczny karnet,
  • 139,99 zł zamiast 300 zł za 3-miesięczny karnet.

Terminy zajęć

Grupa początkująca: pon. 17.30-19, śr. 18-19.30, pt. 17.30-19, sob. 11-12.30.
Grupa zaawansowana: pon. 19-20.30, śr. 18-19.30, pt. 19-20.30.
Zajęcia w grupie dziecięcej: pon. 17-18, pt. 17-18.

Stworzona przez brazylijskich niewolników capoeira to rodzaj rytmicznej sztuki walki wywodzącej się z rytualnych tańców afrykańskich. Od innych sztuk walk odróżnia ją to, że łączy w sobie elementy tańca i akrobatyki. W capoeirze jest się w ciągłym ruchu i skupia się przede wszystkim na unikach, a nie na ciosach. Zajęcia działają pobudzająco na wszystkich, którzy czują, że ich ciało odmówiło współpracy.

Unicar Capoeira Katowice

Ośrodek należy do grupy Uniao Internacional de Capoeira Regional (Unicar), która powstała w 2002 roku na bazie wcześniejszej organizacji Associasao de Capoeira Mestre Vermelho 27 i jest obecna w Brazylii, Niemczech, Polsce, Portugalii i na Ukrainie. Instruktorzy i kierownicy ośrodków mają za sobą wieloletnie doświadczenie treningowe i szkolenia w centrali grupy w Salvador da Bahia w Brazylii. Ponieważ kolebką capoeira w Polsce jest Śląsk, historia katowickiej filii ściśle wiąże się z początkami tej sztuki walki w kraju. Można tutaj trenować m.in. pod okiem contramestre Sem Memoria, posiadacza najwyższego stopnia capoeira wśród Polaków, prekursora tej sztuki walki w Polsce, założyciela i prezesa Polskiego Stowarzyszenia Capoeira.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Mickiewicza 11, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26950)
Shopping (456)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Rybnik (1061)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1061)
Groupon (1096)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry