Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Depilacja laserowa Light Sheer: 3 zabiegi za 199,99 zł i więcej w Amis Kosmetologia Estetyczna w Rybnku

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg depilacji laserowej pozwoli na pozbycie się uciążliwego owłosienia z wybranej partii ciała, m.in. nogi, uda, bikini, twarz

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: gabinet zastrzega sobie wielkość obszaru (partii) ciała podlegającemu zabiegowi ze względu na ilość i gęstość owłosienia klienta. Mała partia ciała odpowiada 1 zabiegowi z grouponu, średnia partia – 2 zabiegom, duża partia – 3 zabiegom. Możliwość łączenia kilku różnych partii podczas 1 zabiegu. Zalecane przeprowadzenie wywiadu- konsultacji dzień przed zabiegiem. Wykonanie wizyty kontrolnej po upływie 4-6 tygodni od zabiegu. Zabiegi na tę samą partie ciała nie mogą być wykonywane częściej niż 4-6 tygodni. 
Sprawdź dostępne terminy, kup groupon i rezerwuj tel. 509 103 490 lub 513 460 159. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

zabieg depilacji laserowej Light Sheer

 • 199,99 zł za 3 zabiegi na dowolną partię ciała
 • 349,99 zł za 6 zabiegów na dowolna partię ciała
 • 499,99 zł za 9 zabiegów na dowolną partię ciała
 • 799,99 zł za 3 zabiegi na całe nogi

Partie ciała do wyboru:

 • małe partie ciała: wąsik, broda, baki, brodawki piersiowe, palce, uszy, linia biała brzucha, zrośnięte brwi, pachy
 • średnie partie ciała: bikini płytkie - klasyczne, przedramiona, policzki 
 • duże partie ciała: uda, klatka piersiowa, brzuch , łydki, plecy do połowy, pośladki

Mała partia ciała odpowiada 1 zabiegowi z grouponu, średnia partia – 2 zabiegom, duża partia – 3 zabiegom. Możliwość łączenia kilku różnych partii podczas 1 zabiegu.

Istnieje możliwość usuwania także naczyń rubinowych i niektórych przebarwień.

Przeciwwskazania:

 • mocna lub świeża opalenizna (zakaz opalania się min.4 tygodnie przed i po zabiegu ,również na solarium oraz należy zaprzestać stosowania kremów brązujących, opalania natryskowego ponieważ zabieg będzie nieskuteczny i mogą wystąpić przebarwienia i poparzenia skóry,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • guzy i nowotwory,a w szczególności przebyty rak skóry i czerniak złośliwy,
 • bielactwo,łuszczyca oraz inne choroby autoimmunologiczne,
 • aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi,
 • nadwrażliwość na światło,
 • epilepsja (padaczka),
 • cukrzyca nieuregulowana,
 • rozrusznik serca, implanty metalowe, pompa insulinowa,
 • skłonność do powstawania bliznowców, keloidów,
 • przyjmowanie suplementów ziołowych np. jak dziurawiec czy nagietek i niektórych antybiotyków, dokładną listę znajdziesz tutaj.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Amis Kosmetologia Estetyczn
ul. Chabrowa 26 B, Rybnik, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (34226)
Shopping (1286)
Bilety (166)
Hotele
lokalne
Rybnik (854)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (854)
Groupon (857)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry