Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Czesne w przedszkolu sportowym: miesięczne za 199,99 zł i więcej opcji w Akademii Małego Sportowca w Katowicach

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jedyne na Śląsku niepubliczne przedszkole sportowe z własnym zapleczem rekreacyjnym

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 3 groupony. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dla klientów Groupon wpisowe 200 zł zamiast 400 zł. Tel. kontaktowy: 880 185 220, 696 084 154.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 199,99 zł za 1-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym,
  • 499,99 zł za 3-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym,
  • 999,99 zł za 6-miesięczne czesne w przedszkolu sportowym.

Akademia Małego Sportowca

15 lat temu dwójka nauczycieli, świeżo upieczonych absolwentów katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, założyła firmę oferującą pozaszkolne zajęcia aktywności ruchowej. Wspieranie rozwoju dzieci poprzez sport było bowiem dla nich priorytetem. Przekonani, że ruch odgrywa ważną rolę we wszechstronnym rozwoju dziecka, w kolejnych latach założyli szkołę i przedszkole sportowe. To ostatnie proponuje połączenie opieki i wysokiej jakości kształcenia z różnorodnymi formami zajęć ruchowych. Pod opieką nauczycieli, trenerów i pedagogów pozostają tutaj starszaki, a w grupie żłobkowej dzieci poniżej 3 lat. Wykorzystując własne zaplecze rekreacyjne, kadra akademii prowadzi m.in. naukę pływania, gimnastykę, piłkę nożną, jogę, judo, taniec, squash i jazda na nartach. Akademia Małego Sportowca organizuje także zajęcia ruchowe (fitness i basen) dla mam z maluchami od 3. miesiąca życia, obozy letnie dla dzieci i zimowe wyjazdy rodzinne na narty wraz ze szkoleniem najmłodszych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
Wesoła 7, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19550)
Shopping (726)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Rybnik (964)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (964)
Groupon (989)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry