Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

14,99 zł: bezterminowa karta upoważniająca do 20% zniżki na usługi City Taxi Katowice

19,99 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 25%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Korporacja City Taxi: największa korporacja taksówkowa na Śląsku

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje cen ustalonych na dojazdy na lotnisko, zakupów, przesyłek, dopłat do samochodów VIP, van, combi. Oferta wyłącznie dla klientów indywidualnych. Oferta wyłącznie na terenie woj. śląskiego.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Regulamin korzystania z karty na stronie Partnera -http://www.citytaxi.katowice.pl.
Rezerwacja: odbiór karty osobiście w siedzibie City Taxi po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (32 203 77 77, 32 201 01 01) lub wysyłka pocztą (list priorytetowy) - bez dodatkowych opłat. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

 

Jeśli od dawna wozisz się z pomysłem bycia wożonym, nie musisz robić kariery w polityce, biznesie czy filmie. Wystarczy, że dzięki dzisiejszemu grouponowi skorzystasz z usług Korporacji City Taxi.

Oferta
14,99 zł za bezterminową kartę upoważniającą do 20% zniżki na usługi City Taxi Katowice na terenie województwa śląskiego.

Korporacja City Taxi
250 - tyle taksówek posiada firma, co czyni ją największą korporacją na Śląsku. Jednak już na miano lidera w branży zapracowała szeroką ofertą usług i szybką ich realizacją. Przewóz osób pod wskazany adres, obsługa uroczystości, wynajem kierowców, odprowadzenie auta klienta, wymiana kół - to tylko kilka z usług dostępnych w Korporacji City Taxi. W wykonaniu zleceń nieoceniony okazuje się najnowszy system dyspozytorski, łączność cyfrowa i zatrudnienie profesjonalnej załogi, która włada językami obcymi. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by przez chwilę szoferem partnera biznesowego zza granicy był kierowca luksusowego auta klasy premium.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Katowice
ul. Grabowa 2, 40-172 Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98177)
Shopping (71)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Rybnik (905)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (905)
Groupon (926)

Polub nas na Facebooku:

Rybnik jest to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim. Jest to także ważna aglomeracja przemysłowa w naszym kraju. Nazwa miasta Rybnik związana jest z jego przeszłością, kiedy to mieszkańcy utrzymywali się głównie z rybactwa, gdyż w miejscu dzisiejszego rynku znajdował się staw hodowlany "Rybnik". Miasto jest przyjazne dla swoich mieszkańców oraz gości odwiedzających, mając swój łagodny i przyjemny klimat. Będąc w Rybniku warto zobaczyć stary rynek, Zamek Piastowski czy też liczne bazyliki, muzea i kościoły. Na obszarze miejskim znajdują się parki, zieleńce i skwery. Rybnik posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową. W Rybniku znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lokale gastronomiczne, urozmaicając codzienne życie w mieście. Potrzeby mieszkańców udających się na zakupy dostrzegł agregator zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje oferty na produkty i usługi zawierające specjalne kupony rabatowe, uprawniające do skorzystania ze zniżek cenowych. Przedstawione na Grupeo promocje znajdujące się w specjalnej kategorii "Rybnik" przeznaczone są zarówno do mieszkanców tego miasta jak i dla osób je odwiedzających. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia. Tak więc odbiorcami ich są ludzie w różnym wieku oraz mający różnego rodzaju oczekiwania i wymagania. Grupeo poleca korzystanie z zakupów grupowych jako skutecznej możliwości do nabywania wysokiej jakości produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Często rabaty sięgają nawet 70% w stosunku do cen rynkowych. Dzięki Grupeo każda osoba przeglądająca portal zauważy oferty zawierające spore przeceny. Zebrane są tutaj propozycje noclegowe w hotelach i apartamentach, kupony uprawniające do promocji w restauracjach, a także atrakcyjne pakiety na usługi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Szukając dalej na stronach Grupeo można trafić również na promocyjne oferty modnej odzieży, markowych perfum, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz wielu produktów codziennego użytku. W obniżonej cenie dzięki zdobytym kuponom rabatowym można skorzystać z efektywnych szkolen i kursów zawodowych. Wybór ofert na portalu jest naprawde duży i są one codziennie uaktualizowane. Dzięki serwisowi Grupeo za zakupy płacimy mniej, a zaoszczędzone tym sposobem pieniądze możemy przeznaczyć na inne cele. Warto pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocyjna oferta ma z góry określoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada wyznaczony termin ważności. Swoje decyzje o zakupie trzeba podejmować w terminie zgodnie z regulaminem, gdyż w przeciwnym przypadku traci się możliwość skorzystania z okazji! Grupeo poleca zakupy grupowe jako istotny element w smartshoppingu. Grupeo pomaga zrealizować satysfakcjonujące zakupy w jednym miejscu i do tego taniej!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry