Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wyszczuplająca lipoliza bezinwazyjna: 10 zabiegów za 89,99 zł i więcej opcji w Centrum Rehabilitacji ILMED

od89,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Impulsy elektryczne przenikające w głąb skóry rozbijają i spalają tkanke tłuszczową, redukują cellulit, detoksykują organizm i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 794 773 956.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Posługiwanie się terminologią z zakresu szeroko pojętej medycyny może zaprowadzić w gąszcz nieporozumień – na przykład lipoliza i klonowanie z drzewami mają niewiele wspólnego. Jeśli chcesz się przekonać o skuteczności tej pierwszej, wybierz się z dzisiejszym grouponem do Centrum Rehabilitacji ILMED.

Oferta
Lipoliza bezinwazyjna na wybrane partie ciała (brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona) w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł za 10 zabiegów,
2) 149,99 zł za 20 zabiegów,
3) 199,99 zł za 30 zabiegów.

Jeden 30-minutowy zabieg lipolizy bezinwazyjnej przynosi rezultaty porównywalne z 3-godzinnym treningiem na siłowni. Nie wymaga jednak zalewania się siódmymi potami – metoda ta pozwala na pozbycie się cellulitu, spalenie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i oczyszczenie organizmu z toksyn bez żadnego wysiłku. Do tego poprawie ulega elastyczność i jędrność skóry – kuracja pobudza bowiem produkcję kolagenu.

Centrum Rehabilitacji ILMED
Gabinet dysponuje sprzętem, który pozwala na wykonywanie zabiegów z zakresu rehabilitacji – w tym dziecięcej – i masażu zarówno w swojej siedzibie, jak i w miejscu wskazanym przez pacjenta. W ofercie, oprócz zabiegów wyszczuplających, można znaleźć także fizyko- i kinezyterapię – jednym słowem wszystko, co jest potrzebne, by poradzić sobie z problemami kardiologicznymi czy ortopedycznymi.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Centrum Rehabilitacji ILMED
ul. Sienkiewicza 34/2, Radom

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28497)
Shopping (1433)
Bilety (125)
Hotele
lokalne
Radom (342)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (342)
Groupon (347)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry