Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrany manicure (39,99 zł) oraz pedicure (65,99 zł) i więcej w gabinecie WySpa Urody

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Eleganckie i zadbane paznokcie z trwałym kolorem nawet do 2 tygodni bez smug i odpryskiwania

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 533 063 100.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Atrakcyjny wygląd płytek przynosi korzyści nie tylko w handlu ceramicznym. Przekonasz się o tym, zapisując się na wybrany manicure lub pedicure w gabinecie WySpa Urody.

Oferta
Stylizacja paznokci klasyczna z malowaniem lub hybrydowa w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł za wybrany manicure,
2) 65,99 zł za wybrany manicure i pedicure,
3) 119 zł za 2 pakiety z opcji 2.

Podczas klasycznej pielęgnacji paznokcie zostają głęboko nawilżone, a płytka paznokciowa ładnie opiłowana do malowania. Natomiast w metodzie hybrydowej zamiast zwykłego lakieru stosowany jest specjalny preparat łączący zalety lakieru i żel. Utwardza się go lampą, a w efekcie jego aplikacja pozwala na uzyskanie lśniącego koloru bez smug i zarysowań.

WySpa Urody
Salon kosmetyczny poza standardowymi zabiegami kosmetycznymi, takimi jak manicure, peeling kawitacyjny czy depilacja, oferuje również bardziej wyszukane, np. orientalne rytuały na ciało. W gabinecie ogromną wagę przykłada się do sterylności używanego sprzętu i higieny zabiegów. Wysoką jakość gwarantują też kosmetyki renomowanych marek, których używa się w salonie – są to m.in. preparaty Clarena, Organique, Shellac i Gehwol.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Radom
ul. Paderewskiego 21/2, Radom, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32931)
Shopping (351)
Bilety (124)
Hotele
lokalne
Radom (351)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (351)
Groupon (371)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry