Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie z lotem na motoparalotni z instruktorem nad Kazimierzem Dolnym od 150 zł z firmą Fly Taxi

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lot na motoparalotni: niezapomniana przygoda i potężna dawka adrenaliny

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób pełnoletnich. Osoby poniżej 18-go roku życia muszą mieć pisemną zgodę opiekuna. Waga uczestnika 45 - 100 kg. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych pilot może przerwać lub skrócić lot. Szczegóły, przeciwwskazania oraz wytyczne znaleźć można tutaj.
Dodatkowe informacje: warunkiem koniecznym jest wypełnienie oraz podpisanie regulaminu i oświadczenia przez uczestnika/członka załogi przed lotem. Decyzję o możliwości wykonania lotu zawsze podejmuje pilot. 
Konieczna rezerwacja tel. 660 449 369. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Szkolenie z lotem na motoparalotni z instruktorem nad Kazimierzem Dolnym:

  • 150 zł zamiast 250 zł za 1 lot,
  • 299 zł zamiast 500 zł za 2 loty (dla maks. 2 osób).

Możliwe terminy lotów:

  • marzec – wrzesień w godz. 6-9 i od godz. 17 do zachodu słońca,
  • wrzesień – październik od godz. 15 do zachodu słońca,
  • listopad – marzec: cały dzień.

Motoparalotnia to jedno z najwolniej latających urządzeń. Prędkość oderwania się od Ziemi i prędkość lądowania to ok. 10-20 km/h, co czyni ją najbezpieczniejszą metodą wzbicia się w powietrze i spojrzenia na świat z lotu ptaka. W powietrzu można delektować się lotem i obserwować niezapomniane widoki, czując na twarzy lekki powiew powietrza.  Po krótkim wprowadzeniu instruktażowym następuje lot (całość trwa ok. 15-20 minut), który pozwala rozwinąć skrzydła, poznać niecodzienne widoki i pozostawia niezapomniane wrażenia. Chętni mogą otrzymać pamiątkę z tej wyjątkowej przygody – film z lotu nagrany kamerą full HD.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Kazimierz
Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (42055)
Shopping (305)
Bilety (121)
Hotele
lokalne
Radom (341)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (341)
Groupon (347)
MyDeal (2)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry