Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Roczne pozycjonowanie (od 199,99 zł) z budową strony www z systemem CMS (399,99 zł) w PixelShark

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Odpowiednie pozycjonowanie strony www zapewnia wyższą pozycję w wyszukiwarce, a dzięki temu lepsze dotarcie do potencjalnego klienta

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Firma nie przyjmuje zleceń na pozycjonowanie stron pornograficznych, erotycznych, wspierających promocję produktów erotycznych, zawierających linki do plików w sieciach typu P2P, stron sprzecznych z polskim i unijnym prawem, stron promujących nazizm, satanizm i sekty religijne itp., zbudowanych w całości w technologii flash oraz stron i fraz firm z branży pozycjonerskiej. Dodatkowe życzenia wykraczające poza zakres oferty za dodatkową dopłatą w wysokości do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia usługi ustalany indywidualnie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 537 317. Godziny przyjmowania zleceń: pon.-pt. od 9 do 17. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

 • 199,99 zł za roczne pozycjonowanie, 5 fraz regionalnych i 1 ogólna w Google,
 • 299,99 zł za roczne pozycjonowanie, 10 fraz regionalnych i 1 ogólna w Google,
 • 399,99 zł za budowę strony z systemem CMS (pakiet professional) + pozycjonowanie do 10 fraz.

Pakiet Professional:

 • budowa strony z systemem CMS
 • stworzenie strony internetowej do 7 podstron opartej o system CMS WordPress
 • zakup i utrzymanie domeny .pl i com.pl przez 1 rok
 • instalacja strony na serwerze firmy i półroczne jej utrzymanie
 • wprowadzenie treści przesłanych przez klienta
 • strona zgodna z podstawowymi wymaganiami SEO dla lepszego pozycjonowania.

Strona internetowa:

 • projekt graficzny dostosowany pod branżę klienta
 • system CMS umożliwiający w łatwy sposób zarządzanie stroną (edycja i formatowanie treści na stronie, zarządzanie galerią oraz menu strony)
 • animacja w technologii JQUERY np. baner główny
 • formularz kontaktowy
 • mapka dojazdu
 • statystyki odwiedzin – podpięcie pod Google Analytics
 • strona wykonana według najnowszych trendów technologicznych
 • optymalizacja pod kątem wyszukiwarek
 • dopisanie fraz kluczowych pod pozycjonowanie

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
PixelShark
Piotrkowska 270
(X piętro), Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37219)
Shopping (1264)
Bilety (177)
Hotele
lokalne
Radom (330)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (330)
Groupon (328)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry