Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pakiet day spa od 79 zł w Centrum Medycznym FizjoMedica

od79
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W ramach pakietu m.in.: pielęgnacja ciała modelująco-relaksacyjnym masażem tai-chi, jedwabnym serum oraz masłem Shea

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 12 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 48 389 31 75 lub 511 997 051 W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Pakiet day spa w 1 z 4 opcji:

1) 79 zł za pakiet podstawowy,
2) 89 zł za pakiet rozszerzony,
3) 99 zł za pakiet zaawansowany,
4) 189 zł za pakiet zaawansowany dla 2 osób.

Pakiet podstawowy:
 

 • modelująco-relaksacyjny masaż tai-chi na całe ciało,
 • zabieg na ciepło masłem SHEA na dłonie,
 • jedwabne serum na ciało.

Pakiet rozszerzony:

 • modelująco-relaksacyjny masaż tai-chi na całe ciało,
 • zabieg na ciepło masłem SHEA na dłonie,
 • jedwabne serum na ciało,
 • masaż liftingujący twarzy, szyi i dekoltu z maską kolagenową i kwasem hialuronowym.

Pakiet zaawansowany:

 • modelująco-relaksacyjny masaż tai-chi na całe ciało,
 • zabieg na ciepło masłem SHEA na dłonie,
 • jedwabne serum na ciało,
 • masaż liftingujący twarzy, szyi i dekoltu z maską kolagenową i kwasem hialuronowym,
 • zabieg lipolizy bezigłowej na wybrana partie ciała: uda, brzuch, boczki, łydki lub plecy.

FizjoMedica
Ideą centrum medycznego jest najwyższa jakość, kompleksowość oraz celowość wykonywanych usług, czyli nastawienie na cel, jaki pacjent chce osiągnąć. Umożliwiają to innowacyjne metody leczenia, zaawansowana aparatura oraz personel, składający się z absolwentów uniwersytetów medycznych, którzy na bieżąco podwyższają swoje kwalifikacje. W ofercie przychodni znaleźć można usługi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, masażu, terapii manualnej, kosmetyki, a nawet szkoły rodzenia. Warto dodać, że budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Radom
ul. ul. Wierzbicka 90, 26-600 Radom

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98177)
Shopping (71)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Radom (342)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (342)
Groupon (344)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry