Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy kat. A i A2 (od 799 zł) lub kat. B (od 699 zł) w szkole Rider Radom (do -41%)

1200 złod799
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 33%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do wyboru kursy w trybie regularnym lub ekspresowym: teoria i praktyka

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: godz. otwarcia: pon.-pt. 12-17, sob. 9-13. Kursy ekspresowe są realizowane w ciągu miesiąca od czasu pierwszych zajęć.  
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

Kurs na prawo jazdy:

  • 799 zł zamiast 1200 zł za kurs na prawo jazdy kategorii A i A2 (30 godz. teorii, 20 godz. praktyki),
  • 899 zł zamiast 1400 zł za ekspresowy kurs na prawo jazdy kategorii A i A2 (30 godz. teorii, 20 godz. praktyki),
  • 699 zł zamiast 1100 zł za kurs na prawo jazdy kategorii B (30 godz. teorii, 30 godz. praktyki),
  • 799,99 zł zamiast 1350 zł za przyspieszony kurs na prawo jazdy kategorii B (30 godz. teorii, 30 godz. praktyki).

Teoria: 1 godzina to 45 minut

Praktyka: 1 godzina to 60 minut


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Rider Radom – Szkoła Nauki Jazdy
ul. Traugutta 13, Radom, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37642)
Shopping (1271)
Bilety (179)
Hotele
lokalne
Radom (330)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (330)
Groupon (328)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Radom jest to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce w Województwie Mazowieckim. Jest to ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i tusytyczny w naszym kraju. Radom posiada sprawną infrastrukturę transportu lądowego i kolejowego. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc w Radomiu warto odwiedzić piękną ulicę Żeromskiego, ratusz, katedrę, zobaczyć stare mury miejskie, pomniki oraz zabytkowe kościoły. Radom łączy w sobie pięknie pielęgnowaną przeszłość związaną z historią miasta oraz z nowoczesną współczesnością. W centum miasta mieszkańcy i turyści mają dostęp do hoteli, restauracji, wielu punktów usługowych, lokali rozrywkowych, parków, sklepów oraz galerii handlowych. Do ludzi związanych z Radomem dociera też znany portal zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele atrakcyjnych ofert handlowych dotyczących wysokiej jakości usług i produktów. Jako, że są to propozycje związane z zakupami grupowymi to zawierają znaczne rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Wybór promocyjnych ofert na Grupeo jest  bardzo duży i trafia do ludzi w różnym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Przeglądając portal Grupeo w specjalnej kategorii "Radom" łatwo zauważyć liczne promocje na noclegi w hotelach, posiłki w smacznych restauracjach, okazyjne pakiety kosmetyczne, stomatologiczne i fryzjerskie, a także zniżki na efektywne szkolenia zawodowe. Każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Każda prezentowana na Grupeo oferta posiada specjalny kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Tak więc dzięki serwisowi Grupeo wiele ludzi nabywa markowe ciuchy, perfumy, kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu oraz wiele rzeczy codziennego użytkowania. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną w sprzedaży dostępną ilość oraz posiada ściśle ograniczony czas ważności. Wnioskując, swoje decyzje o zakupie należy podejmować w odpowiednim czasie redług regulaminu promocji, gdyż inaczej straci się szansę skorzystania z okazji. A wiele ludzi odwiedzający Grupeo o tym pamiętają i regularnie nabywają wysokiej jakości produkty i usługi w znacznie niższych cenach. Osoby te znają zasady na których opierają się zakupy grupowe i  korzystają z tych przywilejów. Dla nich to znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, a zaoszczędzone w ten sposób środki mogą przyznaczyć na inne cele i przyjemności. Każdy może zacząć oszczędzać robiąc satysfakcjonujące zakupy z Grupeo!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry