Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wstępne szkolenie na pilota z lotem zapoznawczym od 129,99 zł w UltraSky (do -54%)

239 złod129,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 46%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lot zapoznawczy samolotem Tecnam P92 Echo z możliwością przejęcia sterów przez pasażera

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Maks. waga uczestnika 100 kg. Maks. wzrost 195. Min. wiek uczestnika 16 lat - osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pilot może odmówić lotu z osobą zagrażającą bezpieczeństwu lub w przypadku złej pogody, przyczyn technicznych. W dniach 13.12.2016 - 23.12.2016 r.- ze względu na urlop brak możliwości realizacji kuponów. W tym czasie kontakt może być utrudniony.
Konieczna rezerwacja tel. 506 044 431 lub email:  [email protected] maks. 7 dni przed końcem ważności grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oderwij się od ziemi z dzisiejszym grouponem i weź udział we wstępnym szkoleniu na pilota samolotu ultralekkiego z lotem zapoznawczym w Ultra Sky.

Oferta
Szkolenie wstępne z przelotem zapoznawczym samolotem ultralekkim w 1 z 3 opcji:

1) 129,99 zł zamiast 239 zł za szkolenie z 10-minutowym lotem,
2) 229,99 zł zamiast 478 zł za szkolenie z 20-minutowym lotem,
3) 329,99 zł zamiast 717 zł za szkolenie z 30-minutowym lotem.

Teoretyczne szkolenie wstępne obejmuje podstawy aerodynamiki, techniki pilotażu i budowy płatowca. Po zdobyciu tej wiedzy wsiada się na pokład samolotu Tecnam P92 Echo i spędza obok pilota 10, 20 lub 30 niezwykłych minut. Nie tylko można przyjrzeć się dokładnie fachowym czynnościom wykonywanym przez profesjonalistę, ale też nacieszyć oczy widokiem okolicy z lotu ptaka – być może będzie to początek nowej pasji.

  • Na terenie lądowiska: długość/szerokość pasa 350 m/20 m, 500 m/20 m – radio 122,700 MHz – 2 hangary.
  • Lokalizacja: lotnisko w Golędzinowie – 10 km od granic Wrocławia.

UltraSky
Głównym przedmiotem działalności zlokalizowanej w Golędzinowie firmy jest organizacja szkoleń i lotów zapoznawczych. Ale to nie wszystko: zgodnie z decyzją Urzędu Lotnictwa Cywilnego UltraSky posiada uprawnienia do serwisowania samolotów o ciężarze startowym do 495 kg, czyli ultralekkich, a także do przeglądów, napraw i regulacji silników rotax 912. Dodatkowym atutem jest lokalizacja lotniska – jest ono położone blisko zarówno Wrocławia, jak i Obornik Śląskich.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Golędzinów
ul. ul. Lotnicza 1, 55-120 Golędzinów, DOLNOŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (114310)
Shopping (72)
Bilety (135)
Hotele
lokalne
Opole (362)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (362)
Groupon (342)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Opole jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi ważną rolę jako ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny w naszym kraju. Opole posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się muzea, katedry, parki, stary rynek, ratusz, a także wiele punktów usługowych i gastronomicznych, jak i lokali rozrywkowych- przyciągających wielu ludzi. Mieszkańcy jak i również turyści chętnie odwiedzają galerie handlowe, supermarkety jak i mniejsze sklepy. Do wszystkich osób mających powiązanie z Opolem portal Grupeo kieruje swoje oferty zakupów grupowych. W specjalnej kategorii zawierającej promocyjne produkty i usługi pod nazwą "Opole"- prezentuje oferty zawierające rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Grupeo zbiera promocje z różnych serwisów zakupów grupowych i  pokazuje je w jednym miejscu- co  z pewnością pomaga wielu ludziom zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Każdy użytkownik Grupeo z pewnością dostrzeże tutaj wiele okazji! Na Grupeo znajdują się między innymi rabaty na pobyty w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz atrakcyjne pakiety na zabiegi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Przeglądając dalej stronę internetową serwisu Grupeo można znaleźć kupony rabatowe na modne perfumy, markową odzież, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz nabyć wiele ciekawych produktów codziennego użytku. Aby skorzystać z pojawiających się na Grupeo okazji wystarczy zdobyć bon uprawniający do otrzymania promocji. Warto podkreślić, że każda prezentowana na portalu oferta handlowa ma ograniczoną ilość dla konsumentów oraz ma przewidziany czas ważności. Aby nie utracić szans na zdobycie kuponu należy decyzję o jego zakupie podejmować w wyznaczonym w regulaminie czasie, inaczej szansa na zniżkę przepadnie. Na stronach Grupeo codziennie pojawiają się oferty zakupów grupowych dotyczące różnych dziedzin naszego życia- tak więc każdy powienien znaleźć tutaj coś co spełni oczekiwania i wymagania. Grupeo to także promocja zakupów niosących ze sobą satysfakcję i zadowolenie konsumentów. Często zdarza się, że zakupione usługi czy produkty nabywamy nawet z 70% rabatem w stosunku do ceny rynkowej. Każdy może skorzystać z przywilejów zakupów grupowych i zacząć oszczędzać razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry