Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Powietrzne akrobacje: lot paralotnią od 184,99 zł i więcej opcji z Klubem Sportów Ekstremalnych Feel & Fly

od184,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podniebna przygoda na paralotni i okazja do opanowania elementów związanych ze startem klasycznym, lądowaniem oraz obsługą skrzydła na ziemi

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla osób o wadze od 30 kg do 110 kg, w przypadku lotu z akrobacjami o wadze od 40 kg do 100kg. Przeciwwskazania: choroby serca i umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia i przeciwwskazania lekarskie. Z oferty nie mogą skorzystać osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Osoby niepełnoletnie (od 16 roku życia) muszą być w towarzystwie rodziców lub opiekunów lub mieć ich pisemną zgodę.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu, wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, Klub zobowiązany jest do zaproponowania innych możliwych terminów lotu. Pilot ma prawo odmówić realizacji lotu z pasażerem, jeśli uzna, że lot zagraża życiu lub zdrowiu jego lub pasażera. Wideofilmowanie płatne dodatkowo 70 zł. Możliwość wymiany grouponu na kupon w formie prezentu (dopłata 10 zł, wysyłka w ciągu maks. 10 dni roboczych).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. online na stronie: www.feelandfly.pl/groupon w ciągu 1 tyg. od daty zakupu z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. w ciągu 1 tyg. od daty zakupu z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Po rejestracji zostanie zaproponowany termin lotu. W przypadku braku akceptacji zaproponowanego terminu możliwość indywidualnego uzgodnienia pod tel. 512 922 033. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Szkolenie połączone z lotem paralotnią

  • 184,99 zł za lot w tandemie dla 1 osoby
  • 239,99 zł za lot z akrobacjami dla 1 osoby
  • 334,99 zł za lot w tandemie dla 2 osób
  • 1299,99 zł za szkolenie paralotniowe I etapu

Loty w tandemie

Początek podniebnych emocji rozpoczyna się na lotnisku, gdzie będąc holowanym za wyciągarką, pilot wraz uczestnikiem lotu wznosi się na wysokość 500-700 m. (w zależności od warunków atmosferycznych). Po jej osiągnięciu, pilot wypina linę i dalej kontynuowany jest lot swobodny, który kończy się dokładnie w miejscu startu. Długość lotu bez akrobacji, w zależności od warunków atmosferycznych, trwa od 7 do 30 minut. W przypadku lotu z akrobacjami opadanie paralotni wynosi często nawet 20 m/s, loty z akrobacjami mogą być krótsze! Więcej informacji na temat lotu w tandemie

Lokalizacja główna: Borowa, ul. Świerkowa (20 km od centrum Wrocławia)

Szkolenie paralotniowe I etapu

20 lotów (2 w tandemie i 18 samodzielnych) oraz 5,5 godzin wykładów Celem szkolenia jest nauka startów, lądowań oraz umiejętności samodzielnego przygotowania i kontroli sprzętu przed lotem. Uczeń-pilot po zakończeniu I etapu powinien opanować wszystkie elementy związane ze startem klasycznym, lądowaniem oraz obsługą skrzydła na ziemi w tym kontrolą przedstartową. Uczestnicy kursu uczą się i doskonalą podstawowe manewry: zmiana prędkości lotu, wykonywanie zakrętów, korygowanie znoszenia przez wiatr, precyzyjne podejście do lądowania. Szkolenie zakończone jest egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia o jego ukończeniu, którego ważność wynosi 12 miesięcy. Cena zawiera: ubezpieczenie OC, wypożyczenie sprzętu – nowe paralotnie renomowanej szwajcarskiej firmy Advance, rejestrację video. Szkolenie paralotniowe etap I zakończone jest egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia (ważność 12 miesięcy).

Więcej informacji na temat szkoleń paralotniowych


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Borowa
ul. Świerkowa, Borowa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (38184)
Shopping (395)
Bilety (113)
Hotele
lokalne
Opole (362)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (362)
Groupon (353)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Opole jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi ważną rolę jako ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny w naszym kraju. Opole posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się muzea, katedry, parki, stary rynek, ratusz, a także wiele punktów usługowych i gastronomicznych, jak i lokali rozrywkowych- przyciągających wielu ludzi. Mieszkańcy jak i również turyści chętnie odwiedzają galerie handlowe, supermarkety jak i mniejsze sklepy. Do wszystkich osób mających powiązanie z Opolem portal Grupeo kieruje swoje oferty zakupów grupowych. W specjalnej kategorii zawierającej promocyjne produkty i usługi pod nazwą "Opole"- prezentuje oferty zawierające rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Grupeo zbiera promocje z różnych serwisów zakupów grupowych i  pokazuje je w jednym miejscu- co  z pewnością pomaga wielu ludziom zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Każdy użytkownik Grupeo z pewnością dostrzeże tutaj wiele okazji! Na Grupeo znajdują się między innymi rabaty na pobyty w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz atrakcyjne pakiety na zabiegi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Przeglądając dalej stronę internetową serwisu Grupeo można znaleźć kupony rabatowe na modne perfumy, markową odzież, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz nabyć wiele ciekawych produktów codziennego użytku. Aby skorzystać z pojawiających się na Grupeo okazji wystarczy zdobyć bon uprawniający do otrzymania promocji. Warto podkreślić, że każda prezentowana na portalu oferta handlowa ma ograniczoną ilość dla konsumentów oraz ma przewidziany czas ważności. Aby nie utracić szans na zdobycie kuponu należy decyzję o jego zakupie podejmować w wyznaczonym w regulaminie czasie, inaczej szansa na zniżkę przepadnie. Na stronach Grupeo codziennie pojawiają się oferty zakupów grupowych dotyczące różnych dziedzin naszego życia- tak więc każdy powienien znaleźć tutaj coś co spełni oczekiwania i wymagania. Grupeo to także promocja zakupów niosących ze sobą satysfakcję i zadowolenie konsumentów. Często zdarza się, że zakupione usługi czy produkty nabywamy nawet z 70% rabatem w stosunku do ceny rynkowej. Każdy może skorzystać z przywilejów zakupów grupowych i zacząć oszczędzać razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry