Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pełny kurs na prawo jazdy kat. A, A1 lub A2 (799 zł) lub B (od 799 zł) w OSK BLU (do -47%)

1400 złod799
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 43%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Droga do zdobycia uprawnień do prowadzenia auta lub motocyklu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów szkoły. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kurs rozszerzony obejmuje dodatkowe 10 godzin jazd. Materiały szkoleniowe dodatkowo płatne. Możliwość wykonania badań lekarskich w szkole.
Konieczna rezerwacja tel. 606 608 388. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Kurs na prawo jazdy:

  • 799 zł zamiast 1400 zł za kurs na prawo jazdy kat. B,
  • 799 zł zamiast 1300 zł za kurs na prawo jazdy kat. A, A1 lub A2,
  • 899 zł zamiast 1700 zł za przyspieszony kurs na prawo jazdy kat. B (realizowany w 25 dni),
  • 1099 zł zamiast 1749 zł za rozszerzony kurs na prawo jazdy kat. B (dodatkowo 10 godzin jazd).

Uczestników kursu czeka 30 godzin zajęć teoretycznych (przy kat. A i A1 ustawowo obowiązek 4 godzin teorii), podczas których poznają zasady ruchy drogowego oraz tajniki udzielania pierwszej pomocy. Przy okazji poznają budowę samochodu lub motocykla – dowiedzą się, gdzie wlać poszczególne płyny i gdzie się włącza różne rodzaje świateł. Podczas zajęć praktycznych – 20 godz. na motocyklu i 30 godz. w samochodzie – słuchacze zmierzą się z miejską dżunglą. W efekcie gruntownie przygotują się do egzaminu.

OSK BLU

Dzięki kursom organizowanym przez szkołę można do perfekcji opanować zasady ruchu drogowego, a także dowiedzieć się, jak zbudowany jest samochód i do czego służą poszczególne jego części. Z kolei podczas zajęć praktycznych kursanci poznają manewry parkowania i zawracania, opanowują sztukę poruszania się po zatłoczonych miejskich ulicach, a przede wszystkim zgłębiają tajniki bezpiecznej jazdy. Dla tych, którzy chcą powrócić do jazdy samochodem po dłuższej przerwie lub nabrać pewności za kółkiem, ośrodek przygotował jazdy doszkalające.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Opole
ul. Kościuszki 14 (wejście tez od Reymonta)
(sala 12), Opole

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (30106)
Shopping (1345)
Bilety (123)
Hotele
lokalne
Opole (378)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (378)
Groupon (363)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Opole jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi ważną rolę jako ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny w naszym kraju. Opole posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się muzea, katedry, parki, stary rynek, ratusz, a także wiele punktów usługowych i gastronomicznych, jak i lokali rozrywkowych- przyciągających wielu ludzi. Mieszkańcy jak i również turyści chętnie odwiedzają galerie handlowe, supermarkety jak i mniejsze sklepy. Do wszystkich osób mających powiązanie z Opolem portal Grupeo kieruje swoje oferty zakupów grupowych. W specjalnej kategorii zawierającej promocyjne produkty i usługi pod nazwą "Opole"- prezentuje oferty zawierające rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Grupeo zbiera promocje z różnych serwisów zakupów grupowych i  pokazuje je w jednym miejscu- co  z pewnością pomaga wielu ludziom zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Każdy użytkownik Grupeo z pewnością dostrzeże tutaj wiele okazji! Na Grupeo znajdują się między innymi rabaty na pobyty w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz atrakcyjne pakiety na zabiegi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Przeglądając dalej stronę internetową serwisu Grupeo można znaleźć kupony rabatowe na modne perfumy, markową odzież, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz nabyć wiele ciekawych produktów codziennego użytku. Aby skorzystać z pojawiających się na Grupeo okazji wystarczy zdobyć bon uprawniający do otrzymania promocji. Warto podkreślić, że każda prezentowana na portalu oferta handlowa ma ograniczoną ilość dla konsumentów oraz ma przewidziany czas ważności. Aby nie utracić szans na zdobycie kuponu należy decyzję o jego zakupie podejmować w wyznaczonym w regulaminie czasie, inaczej szansa na zniżkę przepadnie. Na stronach Grupeo codziennie pojawiają się oferty zakupów grupowych dotyczące różnych dziedzin naszego życia- tak więc każdy powienien znaleźć tutaj coś co spełni oczekiwania i wymagania. Grupeo to także promocja zakupów niosących ze sobą satysfakcję i zadowolenie konsumentów. Często zdarza się, że zakupione usługi czy produkty nabywamy nawet z 70% rabatem w stosunku do ceny rynkowej. Każdy może skorzystać z przywilejów zakupów grupowych i zacząć oszczędzać razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry