Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs i 15 (149,99 zł) lub 30 minut lotu samolotem (279,99 zł) z firmą Flying-Felix

od149,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lot pozwoli na oderwanie się od ziemi i podziwianie widoków rozpościerających się daleko w dole: 15 lub 30 minut niezapomnianej przygody

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W samolocie może przebywać jedna osoba. Lot dziecka od 10 do 18 lat za zgodą rodziców. Ograniczenie wagowe do 100 kg. Konieczne zebranie grupy min. 4 os.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Lot może zostać przełożony ze względów technicznych lub warunków pogodowych. Przedłużenie lotu o kolejne minuty z rabatem 10% od ceny normalnej. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (...). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs z lotem:

  • 149,99 zł za lot 15-minutowy,
  • 279,99 zł za lotem 30-minutowy.

Flying-Felix

Firma powstała z pasji do lotnictwa i chęci dzielenia się nią z osobami, które do tej pory nie mogły skorzystać z okazji poznania tej dziedziny.

Dzięki Flying-Felix klienci mogą oderwać się od ziemi i nacieszyć oczy widokami, rozpościerającymi się daleko w dole. Doświadczenie i ogromna wiedza personelu zaowocowały szerokim wachlarzem usług, a w nim m.in.: szkolenia pilotów samolotów ultralekkich, przeloty samolotem, reklamy na niebie, profesjonalna fotografia i wideofilmowanie, holowanie szybowców, wynajem samolotu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Lotnisko Opole- Kamień Śląski
Lotnicza 5-7
Opolskie, Kamień Śląski

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36705)
Shopping (387)
Bilety (118)
Hotele
lokalne
Opole (350)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (350)
Groupon (354)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Opole jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi ważną rolę jako ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny w naszym kraju. Opole posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się muzea, katedry, parki, stary rynek, ratusz, a także wiele punktów usługowych i gastronomicznych, jak i lokali rozrywkowych- przyciągających wielu ludzi. Mieszkańcy jak i również turyści chętnie odwiedzają galerie handlowe, supermarkety jak i mniejsze sklepy. Do wszystkich osób mających powiązanie z Opolem portal Grupeo kieruje swoje oferty zakupów grupowych. W specjalnej kategorii zawierającej promocyjne produkty i usługi pod nazwą "Opole"- prezentuje oferty zawierające rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Grupeo zbiera promocje z różnych serwisów zakupów grupowych i  pokazuje je w jednym miejscu- co  z pewnością pomaga wielu ludziom zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Każdy użytkownik Grupeo z pewnością dostrzeże tutaj wiele okazji! Na Grupeo znajdują się między innymi rabaty na pobyty w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz atrakcyjne pakiety na zabiegi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Przeglądając dalej stronę internetową serwisu Grupeo można znaleźć kupony rabatowe na modne perfumy, markową odzież, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz nabyć wiele ciekawych produktów codziennego użytku. Aby skorzystać z pojawiających się na Grupeo okazji wystarczy zdobyć bon uprawniający do otrzymania promocji. Warto podkreślić, że każda prezentowana na portalu oferta handlowa ma ograniczoną ilość dla konsumentów oraz ma przewidziany czas ważności. Aby nie utracić szans na zdobycie kuponu należy decyzję o jego zakupie podejmować w wyznaczonym w regulaminie czasie, inaczej szansa na zniżkę przepadnie. Na stronach Grupeo codziennie pojawiają się oferty zakupów grupowych dotyczące różnych dziedzin naszego życia- tak więc każdy powienien znaleźć tutaj coś co spełni oczekiwania i wymagania. Grupeo to także promocja zakupów niosących ze sobą satysfakcję i zadowolenie konsumentów. Często zdarza się, że zakupione usługi czy produkty nabywamy nawet z 70% rabatem w stosunku do ceny rynkowej. Każdy może skorzystać z przywilejów zakupów grupowych i zacząć oszczędzać razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry