Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kompleksowy serwis komputera lub laptopa z możliwością dojazdu do klienta od 39,99 zł w Mirkom

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dzięki pakietowi usług można zwiększyć niezawodność sprzętu i poprawić komfort jego użytkowania

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowy rabat (30%) na wszystkie usługi. Dojazd do klienta w cenie 20zł w granicach Opola. Cena za dojazd poza granicami ustalana indywidualnie. W przypadku napraw ponad 2h sprzęt zabierany jest do serwisu. Możliwość wykonania dodatkowych usług i reinstalacji systemu za zgodą klienta z uwzględnieniem rabatu
Konieczna rezerwacja tel. 604 116 625. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Używanie laptopa jako grzejnika nie sprawdza się na dłuższą metę. Jeśli chcesz, by Twój komputer był długodystansowcem, a przy tym służył Ci niezawodnie do nieco bardziej skomplikowanych celów, zapewnij mu kompleksowy serwis w Mirkom.

Oferta
Kompleksowy serwis komputera stacjonarnego lub laptopa w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł za serwis 1 komputera,
2) 59,99 zł za serwis 2 komputerów,
3) 79,99 zł za serwis 3 komputerów.

Kompleksowy serwis komputera obejmuje:

  • czyszczenie kanałów wentylacyjnych,
  • wymianę pasty termoprzewodzącej,
  • konserwację wentylatorów,
  • diagnozę systemu pod kątem wirusów i niechcianego oprogramowania oraz ich usuwanie,
  • diagnozę systemu i sprzętu pod kątem przyspieszenia pracy.

Serwis Komputerowy Mirkom
Pracujący w serwisie doświadczeni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem z chęcią podejmują wyzwania i rozwiązują najbardziej skomplikowane informatyczne problemy indywidualnych klientów oraz małych i średnich firm. Ponadto doradzają w doborze sprzętu i oprogramowania, dostarczają urządzenia peryferyjne oraz sprawują opiekę serwisową nad powierzoną im infrastrukturą informatyczną. Z ich usług można skorzystać 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nie trzeba załamywać rąk, gdy w trakcie pisania pracy magisterskiej czy przygotowywania prezentacji na spotkanie z klientem komputer przestanie działać lub dopadnie wirus.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Opole
ul. Wschodnia 6, 45-593 Opole

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (95090)
Shopping (73)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Opole (360)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (360)
Groupon (345)
Travelist (1)

Polub nas na Facebooku:

Opole jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi ważną rolę jako ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny w naszym kraju. Opole posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. W centrum miasta znajdują się muzea, katedry, parki, stary rynek, ratusz, a także wiele punktów usługowych i gastronomicznych, jak i lokali rozrywkowych- przyciągających wielu ludzi. Mieszkańcy jak i również turyści chętnie odwiedzają galerie handlowe, supermarkety jak i mniejsze sklepy. Do wszystkich osób mających powiązanie z Opolem portal Grupeo kieruje swoje oferty zakupów grupowych. W specjalnej kategorii zawierającej promocyjne produkty i usługi pod nazwą "Opole"- prezentuje oferty zawierające rabaty i zniżki cenowe w stosunku do cen rynkowych. Grupeo zbiera promocje z różnych serwisów zakupów grupowych i  pokazuje je w jednym miejscu- co  z pewnością pomaga wielu ludziom zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Każdy użytkownik Grupeo z pewnością dostrzeże tutaj wiele okazji! Na Grupeo znajdują się między innymi rabaty na pobyty w hotelach i apartamentach, zniżki do smacznych restauracji oraz atrakcyjne pakiety na zabiegi kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Przeglądając dalej stronę internetową serwisu Grupeo można znaleźć kupony rabatowe na modne perfumy, markową odzież, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz nabyć wiele ciekawych produktów codziennego użytku. Aby skorzystać z pojawiających się na Grupeo okazji wystarczy zdobyć bon uprawniający do otrzymania promocji. Warto podkreślić, że każda prezentowana na portalu oferta handlowa ma ograniczoną ilość dla konsumentów oraz ma przewidziany czas ważności. Aby nie utracić szans na zdobycie kuponu należy decyzję o jego zakupie podejmować w wyznaczonym w regulaminie czasie, inaczej szansa na zniżkę przepadnie. Na stronach Grupeo codziennie pojawiają się oferty zakupów grupowych dotyczące różnych dziedzin naszego życia- tak więc każdy powienien znaleźć tutaj coś co spełni oczekiwania i wymagania. Grupeo to także promocja zakupów niosących ze sobą satysfakcję i zadowolenie konsumentów. Często zdarza się, że zakupione usługi czy produkty nabywamy nawet z 70% rabatem w stosunku do ceny rynkowej. Każdy może skorzystać z przywilejów zakupów grupowych i zacząć oszczędzać razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry