Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Terapia światłem od 29 zł za 10 zabiegów i więcej z P&K Global Invest Group Piotr Zakrzewski

od29
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
 • Terapia światłem Bioptron: 10, 20 lub 30 zabiegów
 • Lokalizacja: centrum

Ważność: groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 514 624 790 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Podaruj sobie solidną dawkę światła i pozbądź się nękających Cię dolegliwości wraz z firmą P&K Global Invest Group Piotr Zakrzewski.

Oferta
Naświetlanie – terapia światłem w 1 z 3 opcji:

1) 29 zł za 10 zabiegów,
2) 49 zł za 20 zabiegów,
3) 69 zł za 30 zabiegów.

Podczas każdej z 10-minutowych sesji światło Bioptron wzmacnia regenerację organizmu poprzez pobudzanie systemu immunologicznego. Terapia leczy przewlekłe choroby zatok i dróg oddechowych, alergie i wiele innych schorzeń, wspomagając proces biostymulacji. Używane podczas zabiegu światło nie zawiera promieniowania ultrafioletowego.

Leczenie światłem Bioptron można stosować jako leczenie uzupełniające przy następujących schorzeniach:

 • reumatologia (osteoporoza, reumatoidalne zapalenie stawów, artroza)
 • fizykoterapia (bóle kręgosłupa lędźwiowego, bóle ramion i szyi, zespół urazowy nadgarstka, bliznowce, uszkodzenia mięśniowo-kostne)
 • medycyna sportowa (urazy tkanki miękkiej mięśni, ścięgien i więzadeł: skurcze mięśni zwichnięcia, nadwyrężenia, kontuzje zerwanie więzadeł i mięśni, naciągnięcia ścięgien, łokieć tenisisty

Leczenie światłem Bioptron można stosować jako leczenie uzupełniające w gojeniu ran, przy następujących schorzeniach:

 • rany pourazowe (uszkodzenia ciała)
 • oparzenia
 • rany pooperacyjne
 • żylaki nóg
 • odleżyny terapia

Światło Bioptron może być stosowane jako terapia uzupełniająca w leczeniu rożnych problemów skóry, takich jak:

 • trądzik atopowe zapalenie skóry (egzema)
 • łuszczyca opryszczka i półpasiec
 • infekcje skóry (wirusowe i bakteryjne)
 • choroby ust/zapalenie śluzówki

Przed zastosowaniem leczenia światłem lampy Bioptron zaleca się skonsultowanie z lekarzem w celu uzyskania profesjonalnej porady odnośnie tego, czy leczenie tego typu jest zalecane oraz, czy niezbędne jest zastosowanie innego rodzaju leczenia.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
a
Orkana 11, Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (20600)
Shopping (1368)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Olsztyn (347)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (347)
Groupon (344)
Travelist (4)
MyDeal (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry