Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Okulary korekcyjne i badanie wzroku: 29,99 zł za groupon wart 200 zł i więcej w Optyka Optometria Aleksander Tracewicz

200 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 85%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Urządzenie i.Profiler® pozwala na dokładny pomiar widzenia i badanie oczu umożliwiając zamówienie soczewek w systemie i.Scription®

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie.
Konieczna rezerwacja tel. 89 722 42 84. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Groupon zniżkowy na okulary korekcyjne + badanie ostrości wzroku w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych ze szkłami wykonanymi w technologii i.Scription® z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną DuraVision Platinum firmy Zeiss,
2) 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zakup okularów progresywnych ze szkłami wykonanymi w technologii i.Scription® z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną DuraVision Platinum firmy Zeiss,
3) 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na zakup okularów progresywnych ze szkłami Zeiss Individual DVP w najnowszej technologii i.Scription®.

Okulary progresywne są przeznaczone dla osób powyżej 45 roku życia i służą do patrzenia w dal (np. podczas prowadzenia samochodu), do czytania oraz do patrzenia na odległości pośrednie (np. monitor komputera)

Optyka - Optometria Aleksander Tracewicz w Galerii Warmińskiej w Olsztynie, to jedyne w regionie miejsce, gdzie można wykonać najwyższej jakości okulary korekcyjne, co gwarantuje zamówienie soczewek w technologii i.Scription® na podstawie badania ostrości wzroku przy użyciu urządzenia i.Profiler®:

  • i.Profiler® – to pierwsze kompaktowe urządzenie firmy ZEISS, które analizuje indywidualne dane badanego oka. Dane wykorzystywane są do produkcji soczewek w innowacyjnej technologii i.Scription®.

Oczy są tak unikalne jak odcisk linii papilarnych palców, dlatego też system i.Profiler® umożliwia pomiar w bardzo dokładny sposób uwzględniając z precyzją:

  • ostrość widzenia,
  • widzenie przestrzenne,
  • interakcję oczu.

Urządzenie dokonuje pomiaru zarówno przy zwężonej źrenicy (jak w ciągu dnia) oraz przy rozszerzonej (nocą i o zmroku), dzięki czemu uzyskuje się indywidualnie dopasowaną wartość refrakcji z niezwykłą dokładnością (do 1/100 dioptrii).

  • i.Scription® – technologia umożliwiająca wykonanie spersonalizowanych soczewek zapewniając lepsze widzenie nocą i o zmierzchu.

Soczewki w technologii i.Scription® gwarantują:

  • ostrzejsze widzenie,
  • wyższy poziom kontrastu,
  • nasycenie kolorów,
  • lepsze widzenie nocą i o zmierzchu (szczególnie ważne dla kierowców).

Optyka Optometria Tracewicz Aleksander – Galeria Warmińska
Należy do sieci 17 salonów optycznych zlokalizowanych na terenie Warmii, Mazur i Warszawy. Firma powstała w 1967 roku. Od tamtego czasu wciąż poszerza grono zadowolonych klientów, którym wzrok pomagają skorygować dyplomowani optycy, wyspecjalizowani okuliści i optometryści. W salonie, w Galerii Warmińskiej dostępne są modne markowe oprawy okularowe, takich firm jak: JAGUAR, DAVIDOFF, JOOP, MENRAD, BVLGARI, GIORGIO ARMANI, PERSOL,DOLCE&GABBANA, VERSACE, PRADA, OAKLEY, RAY-BAN, VOGUE. Szczególnie polecane są soczewki okularowe firmy ZEISS, ESSILOR, HOYA.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Olsztyn
ul. Tuwima 26, 10-748 Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (97371)
Shopping (69)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Olsztyn (414)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (414)
Groupon (343)
Travelist (4)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry