Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Okulary korekcyjne i badanie wzroku: 19,99 zł za groupon wart 100 zł i więcej w Optyka Optometria Tracewicz Aleksander

100 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Możliwość wyboru szkieł redukujących odbicia światła oraz przystosowanych jednocześnie do dali, bliży i odległości pośrednich

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w salonie.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata w salonie. Wynik badania do wykorzystania w Salonie Optycznym Tracewicz Galeria Dekada.
Konieczna rezerwacja tel. 89 676 00 18 do badania wzroku.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji Groupon zniżkowy na okulary korekcyjne + badanie ostrości wzroku:

  • 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na zakup okularów korekcyjnych ze szkłami z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną Crizal Forte firmy Essilor lub Lotu Tec firmy Zeiss,
  • 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych ze szkłami z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną Crizal Forte firmy Essilor lub Lotu Tec firmy Zeiss,
  • 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zakup okularów progresywnych ze szkłami z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną Crizal firmy Essilor Varilux lub Gradal firmy Zeiss.

Okulary progresywne są przeznaczone dla osób powyżej 45. roku życia i służą do patrzenia w dal (np. podczas prowadzenia samochodu), do czytania oraz do patrzenia na inne odległości pośrednie (np. monitor komputera).

Optyka Optometria Tracewicz Aleksander

Ogólnopolską sieć tworzy 16 salonów optycznych zlokalizowanych na terenie Warmii, Mazur i Warszawy. Pierwszy został założony w 1967 roku. Od tamtego czasu firma wciąż poszerza grono zadowolonych klientów, którym wzrok pomagają skorygować w salonach dyplomowani optycy, wyspecjalizowani okuliści i optometryści. W salonach dostępne są modne oprawki, w tym marki Ray-Ban, Vogue, Jaguar, Lacoste i JFray, w które można wstawić szkła renomowanych firm Zeiss, Essilor czy Hoya.

Do wyboru są m.in. soczewki progresywne i z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną. Pierwsze są przystosowane jednocześnie do dali, bliży i odległości pośrednich, więc eliminują konieczność posiadania kilku par okularów do różnych rodzajów aktywności. Z kolei drugie poprawiają widzenie, a przy tym redukują odbicia światła oraz zwiększają ostrość i kontrast, by wzrok mniej się męczył. Warto dodać, że w salonie można zrealizować badanie, które dokładnie określi wadę wzroku, by móc ją skorygować odpowiednimi okularami.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Olsztyn
ul. Tuwima 26, 10-748 Olsztyn

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (103098)
Shopping (74)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Olsztyn (425)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (425)
Groupon (340)
Travelist (5)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry