Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nieograniczone czasowo wejście do centrum zabaw Figlolandia od 9,99 zł (do -51%)

19 złod9,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 47%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Mnóstwo atrakcji, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię i rozwijają kreatywność

Groupon ważny przez 3 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

nieograniczone czasowo wejście do centrum zabaw

  • 9,99 zł zamiast 19 zł za 1 wejście dla 1 dziecka,
  • 18,99 zł zamiast 38 zł za 1 wejście dla 2 dzieci,
  • 27,99 zł zamiast 57 zł za 3 wejścia dla 1 dziecka.

Figlolandia

W Figlolandii na maluchy czeka mnóstwo atrakcji, takich jak basen z kolorowymi piłkami, zjeżdżalnie czy fantazyjne labirynty. W celu aktywizowania dzieci centrum zaprojektowano tak, by jego wnętrza pobudzały wyobraźnię i twórczość, a także stanowiły bezpieczne miejsce szalonych zabaw umożliwiających prawidłowy rozwój psychomotoryczny. Wszystkich pracowników Figlolandii charakteryzują określone predyspozycje, wymagane do pracy z dziećmi, takie jak cierpliwość, pomysłowość, twórczość, empatia i komunikatywność. Profesjonalny zespół pracowników umiejętnie zaopiekuje się każdym rozbrykanym malcem.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Olsztyn
Barcza 12, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (35686)
Shopping (1268)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Olsztyn (346)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (346)
Groupon (332)
Travelist (7)
Triverna (2)
MyDeal (1)

Polub nas na Facebooku:

Olsztyn jest to miasto położone w północnej Polsce na Warmii. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Olsztyn posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Olsztyna rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora. To dzięki temu  panuje tutaj przyjemny klimat. Olsztyn jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających oraz turystów. Do Olsztyna dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Olsztyn" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty (sięgające nawet do 70%). Codziennie w serwisie Grupeo wyświetlają się propozycje zawierające specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Olsztynianie oraz osoby związane z miastem lubią odwiedzać miejscowe restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Naprzeciw ich oczekiwaniom portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe, zniżki do modnych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z zakupu. Grupeo to także promocyjne produkty takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych oraz wiele rzeczy codziennej potrzeby. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych. Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy  dotyczący konkretnej oferty. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość do zakupienia przez konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie specjalnej okazji podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Dzięki serwisowi można nabyć produkty i usługi taniej i odczuwać przy tym satysfakcję z dokonanego wyboru. Celem Grupeo jest dotarcia do jak największej liczby osób i uzmysłowienie im, że każdy w Polsce może zacząć  mądrze oszczedzać jak i zachęcać innych ludzi do korzystania z przywilejów zakupów grupowych!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry